5
Fotogalerie

Herní Hi-Fi headset Audio-Technica ATH-GL3 slibuje ticho a velmi kvalitní zvuk

Tradiční výrobce audiotechniky, japonská Audio-Technica, přidala do své nabídky dva herní headsety, první Audio-Technica ATH-GDL3 svojí otevřenou konstrukcí jsou blíže Hi-Fi sluchátkům a míří spíše na ty, co preferují vzdušnou konstrukci. Drtivá většina běžných i náročnějších hráčů však sáhne raději po uzavřené konstrukci, pro ně je tu model Audio-Technica ATH-GL3.

Audio-Technica ATH-GDL3
Audio-Technica ATH-GDL3
nabízí 8 obchodů za ceny od 2 099 Kč
Srovnat ceny

Model Audio-Technica ATH-GL3 mají velké uzavřené mušle a výrobce slibuje výbornou izolaci okolního hluků. Design navrhl japonský umělec Kentaro Yoshida, přes velké rozměry headset váží pouze 230 gramů. Stejně jako otevřená varianta i tento model se chlubí firemními 45mm dynamickými měniči, přičemž udávaný frekvenční rozsah je mimořádných 10 Hz až 35 000 Hz. Hráč tak dostane úderné, hluboké, ale čisté basy, ale také vyrovnané a detailní podání zvuku.  Samozřejmostí je odpojitelný profesionální flexibilní mikrofon.

Potěší výměnné náušníky, stejně jako dva dodávané kabely. Jen má délku 3 metry, má dva 3,5mm jack konektory a je určen pro propojení s PC, kratší 1,2mm má jeden 3,5mm jack, je tak vhodný pro PS5, Xbox Series X a další herní konzole.

Zdroj: Audio-Technica, Audigo.cz

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Určitě si přečtěte

Články odjinud