8
Fotogalerie

Herní sluchátka Audio-Technica ATH-GDL3 nabídnou otevřenou konstrukci a kvalitní zvuk

Japonská Audio-Technica je osvědčenou značkou, pokud člověk si chce pořídit kvalitní náhlavní Hi-Fi sluchátka, její modely pravidelně řadíme do našich tipů na nákup. Ale ani tento tradiční výrobce Hi-Fi techniky si nemohl nevšimnout rostoucího množství hráčů. A tak do své nabídky přidal další herní headset, který ovšem vychází z osvědčených firemních sluchátek.

ath-gdl3_bk_03a.png

Model Audio-Technica ATH-GDL3 potěší příznivce kvalitního zvuku – sluchátka mají otevřenou konstrukci a jsou osazena 45mm dynamickým měničem, udávaný frekvenční rozsah je 10 Hz až 35 000 Hz. Výrobce slibuje výkon i úderné, hluboké basy, otevřená konstrukce zase zajišťuje širší podání prostoru, energii i vyšší komfort při dlouhém hraní. Co se zvuku týče, tak první recenze chválí úžasně čistý a vyvážený charakter. 

Audio-Technica ATH-GDL3
Audio-Technica ATH-GDL3
nabízí 8 obchodů za ceny od 2 099 Kč
Srovnat ceny
ath-gdl3_bk_06.jpg

Samotná konstrukce kombinuje lehký plast a odolný kovový most, náušníky jsou výměnné. Flexibilní mikrofon je odpojitelný, stejně jako dva dodávané kabely. Jen má délku 3 metry, má dva 3,5mm jack konektory a je určen pro propojení s PC, kratší 1,2mm má jeden 3,5mm jack, je tak vhodný pro herní konzole.

Na výběr je z černé a bílé varianty, cena v ČR je 3 490 Kč.

Zdroj: Audio-Technica, Audigo.cz

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Určitě si přečtěte

Články odjinud