18
Fotogalerie

Herní soundbar LG GP9 UltraGear nabídne virtuální prostorový zvuk, vestavěný mikrofon i efektní podsvícení

Hráči jsou oblíbeným zákazníkem výrobců, protože nemají problém s pořízením novinky, aby si vylepšili svůj herní zážitek. Přesně pro tuto kategorii je určen nový herní soundbar od LG. Celý název je LG GP9 UltraGear. Velikostí i výkonem je jasné, že bude určen pro herní monitory a blízký poslech.

Soundbar bude dvoukanálový, je osazen dvojicí 20mm tweeterů  a dvěma 2" basovými měniči. Basy posiluje ještě pasivní zářiče. Celkový udávaný výkon je 20 W. Je osazen kvalitním D/A převodníkem ESS9038 Pro a kromě USB-C vstupu pro připojení PC nabídne optický digitální vstup, analogový vstup a samozřejmě také Bluetooth (podporuje kodeky SBA a AAC).

LG-Gaming-Speaker-768x431.jpg

Mikrofon pro komunikaci s dalšími hráči je vestavěný. Přes připojený smartphone lze využít i hlasové asistenty Google Assistant/ Siri. 

Zvukových režimů je hned několik – FPS, RTS, Standard, EQ Sound Boost, EQ Cinema, EQ Custom. Kromě hlasitého poslechu přes soundbar může hráč připojit sluchátka a využít vestavěný DTS Headphone:X a užít si tak virtuální 7.1 kanálový prostorový zvuk. 

AV-UltraGear-GP9-22-Voice-Chat-Desktop.jpg

Zajímavostí je, že soundbar nemusíte mít připojený do sítě. Vestavná baterie nabídne 5 hodin na elektřině nezávislého poslechu. A samozřejmostí je také volitelné barevné podsvícení.  

Cena pro ČR zatím není známá, v USA má herní soundbar LG GP9 UltraGear oficiální cenu 499 USD, což je zhruba 10 700 Kč. 

Zdroj: LG

Určitě si přečtěte

Články odjinud