7
Fotogalerie

Herní soundbar Razer Leviathan V2 Pro bude mít THX Spatial Audio a jako první má neustále sledovat polohu hlavy

Razer ve spolupráci se společnostmi THX a Audioscenic uvedla na trh první beamformingový soundbar na světě pro stolní PC vybavený umělou inteligencí pro sledování hlavy a zvukem THX Spatial Audio. Nese název Razer Leviathan V2 Pro.

Leviathan V2 Pro je vybaven integrovanou infračervenou kamerou s technologií sledování hlavy s umělou inteligencí, která dynamicky zjišťuje polohu uživatele. V reálném čase má přizpůsobovat zvuk poloze hlavy posluchače a tak zajistit, že se bude mít vždy nejlepší zvukový prostorový 3D zážitek.

thx-spatial-audio-virtual-speakers.jpg

Zařízení vybaveno technologií THX Spatial Audio a uživatelsky adaptivním tvarováním paprsků Audioscenic, které slibuje věrný 3D zvuk. Uživatelé si budou moci vybrat mezi dvěma režimy. Buďto THX Spatial Audio Virtual Headset, který poskytuje přesný polohový zvuk – ten by měl být pro binaurální nahrávky a 3D zvuk. Druhou variantou je pak THX Spatial Audio Virtual Speakers pro klasické stereo a klasický multikanálový zvuk – ten by měl dle výrobce poskytovat zážitek odpovídající kompletnímu systému domácího kina.

1.JPG

Soundbar je osazen celkem pěti 2" širokopásmovými měniči a o basy se má starat samostatný subwoofer s 5,25" měničem. K PC se soundbar připojuje USB-C konektorem, subwoofer se připojuje kabem, k dispozici je pak 3,5m Jack pro připojení herního headsetu. 

Razer Leviathan V2 Pro tak nebude mít HDMI a bude kompatibilní pouze s PC. A protože jde o herní zařízení, nesmí chybět osvětlení Razer Chroma RGB s 30 světelnými zónami, 16,8 milionem barev.

Nový soundbar Razer Leviathan V2 Pro má v Evropě stát předběžně 490 EUR, tedy přibližně 12 000 Kč.

Zdroj: Razer

Určitě si přečtěte

Články odjinud