9
Fotogalerie

Hi-Fi receiver Onkyo TX-8470 má oslovit milovníky analogu i moderních streamovacích služeb

Nový Hi-Fi stereo receiver Onkyo TX-8470 představila známý japonský výrobce audiotechniky. Je určen pro všechny milovníky hudby, kteří chtějí klasický Hi-Fi stereo přístroj, ale zároveň by rádi měli všechny moderní možnosti připojení, včetně on-line služeb.

8.jpg

Onkyo TX-8470 má vestavěný dvoukanálový zesilovač třídy G s výkonem 2x 110 W (8 Ω), k dispozici je výstup z předzesilovače pro druhou zónu, či výstup pro připojení dalšího zesilovače, nebo aktivního subwooferu. Integrovaný je klasický FM/AM tuner a DAB+. Dále je možnost poslechu síťových streamovacích služeb Spotify, Amazon Music HD, Tidal, Deezer, TuneIn radio, Pandora, systém podporuje také Sonos platformu a multiroom. Integrovaný je také Chromecast, využít lze také AirPlay. A jak je zvykem, nesmí chybět ani Bluetooth. 

Co se vstupů týče, tak jsou zde čtyři HDMI vstupy a jeden HDMI eARC výstup pro připojení televizoru (s podporou 8K a 4K Ultra HD videa). Tři klasické analogové vstupy doplňují dva digitální optické a jeden koaxiální digitální vstup, Onyko má integrovaný AKM 32-bit/768kHz dvoukanálový DAC. A samozřejmě je zde také vstup pro gramofon, co je ale méně obvyklé tak fakt, že k dispozici máte jak předzesilovač pro MM i MC přenosku

3ae071c2-85bb-4d0f-9946-391fbb39cf32

K receiveru dostane majitel klasický dálkový ovladač, ale zároveň má možnost využit hlasových asistentů Google Assistant, nebo Siri. Výrobce slibuje velmi kvalitní zvuk, při rozměrech 435 x 149 x 329 mm přístroj váží poctivých 9,1 kg. Co se ceny týče, tak v Evropě by měla být 799 Euro, což je zhruba 19 800 Kč.

Zdroj: Onkyo

Určitě si přečtěte

Články odjinud