HiBy W3: bezdrátový sluchátkový Hi-Fi zesilovač s HD kodeky, ale také externí DAC k PC

10. června 2020
TWEET SDÍLET

Samostatný Bluetooth přijímač lze využít jak v domácích podmínkách, kdy lze bezdrátově připojit běžná domácí kabelová sluchátka, ale také samozřejmě na cestách. A problém nemusí řešit jen majitelé kvalitních, dražších Hi-Fi sluchátek, ale také například majitelé televizorů s bezdrátovým výstupem pro sluchátka.

Zajímavým zástupcem z této kategorie je Bluetooth přijímač a sluchátkový zesilovač HiBy W3. Ten má integrovaný převodník AKM4377, dá se tedy také využít i jako kvalitní externí zvuková karta a D/A převodník pro PC, kdy ho stačí připojit přes USB-C. 

Klepněte pro větší obrázek

Pro bezdrátové připojení je zde Bluetooth 5.0 a bohatá nabídka kodeků: UAT, LDAC,  apt-X, apt-XHD, apt-X LL, SBC, AAC. Zesilovač lze tedy využívat i pro připojení k zdrojům zvuku s nejkvalitnějším kodekem (např. LDAC), ale také pro sledování filmů, či hraní her (apt-X Low Latency). Potěší NFC pro rychlé párování

Pro ovládání jsou zde tlačítka, ale pro mobilní využití nechybí samozřejmě mikrofon pro vyřizování telefonních hovorů, či firemní aplikace HiByBlue do smartphonu – ta slouží i pro volitelné nastavení zvuku. Výdrž na jedno nabití je 11,5 hodiny. Výkon výstupu Jack 3,5 mm je 32 + 32 mW (32 ohm).

Cena v ČR je 1 990 Kč, výrobce nabízí několik barevných variant, takže estetičtěji orientovaní jednici nejsou dokázáni na klasickou černou barvu.

Zdroj: Audigo

Témata článku: Hi-Fi, Bezdrátová sluchátka, Bluetooth, Zesilovače, Přenosné, aptX, Sluchátkový zesilovač

Určitě si přečtěte

30 největších sex symbolů šedesátých let

30 největších sex symbolů šedesátých let

Brigitte Bardot, Ursula Andress, Claudia Cardinale, Raquel Welch, Sophia Loren, Catherine Deneuve, Jane Fonda, Anita Ekberg, Britt Ekland, Sharon Tate. S šedesátými léty přichází éra sexuálního uvolnění ve společnosti i kinematografii.

Marek Čech

15 nejlepších válečných filmů, kterým můžete věřit. Víme, kde je najdete online

15 nejlepších válečných filmů, kterým můžete věřit. Víme, kde je najdete online

Vybrali jsme 15 jedinečných filmů, které se věnují válkám ve 20. století. Vybrané snímky mají společné to, že válku neoslavují nebo nevzývají. Naopak kriticky a bolestně obnažují její zrůdnost a nesmyslnost. Jsou to válečné filmy, kterým můžete věřit.

43 Marek Čech, Vojtěch Malý

14 nejlepších Hi-Fi sluchátek pro domácí poslech. Ceny začínají už pod tisícikorunou

14 nejlepších Hi-Fi sluchátek pro domácí poslech. Ceny začínají už pod tisícikorunou

Jako domácí sluchátka označujeme rozměrnější a pohodlnější sluchátka pro dlouhodobější poslech: například hudby u počítače, domácího Hi-Fi, ale i televizoru. Vybrali jsme ta nejlepší.

86 Jaromír Puk