High-End soundbar Devialet Dione se 17 měniči nabídne zvuk Dolby Atmos 5.1.2. Ale za vysokou cenu

26. srpna 2022
TWEET SDÍLET

Společnost Devialet letos představila svůj první soundbar Dione pro domácí kino, a rovnou získala titul EISA v kategorii High-End. Tento soundbar má rovnou 17 samostatných špičkových měničů, z toho devět hliníkových širokopásmových měničů a osmi hliníkových subbasových měničů. Výsledkem je frekvenční rozsah 24 Hz až 21 000 Hz. Udávaný celkový výkon je 950 W.

Devialet Dione Devialet Dione
nabízí 8 obchodů za ceny od 49 990 Kč
Srovnat ceny na Živě

Soundbar podporuje 3D zvuk Dolby Atmos, ale také formáty Dolby TrueHD, Dolby Digital Plus, Dolby Digital a PCM/LPCM. Patentovaný algoritmus SPACE dle společnosti Devialet zvyšuje rozlišení stereofonního zvuku a slibuje pohlcující zážitek.

Klepněte pro větší obrázek

Středobodem soundbaru Dione je ORB, který se přizpůsobí dle základě polohy soundbaru. Přístroj má čtyři kalibrační mikrofony, které optimalizují zvuk na základě akustiky místnosti. Rozměry jsou 1200 x 88 x 165 mm.

Pro připojení složí HDMI 2.1 s funkcí ARC a eARC (zpětný zvukový kanál) s podporou nekomprimovaného HD zvuku. Nechybí podpora Wi-Fi a Apple Airplay 2, samozřejmostí je podpora Spotify Connect, Bluetooth 5.0 je zde také. Soundbar nabídne několik režimů, včetně filmového režimu, hudebního režimu a prostorového režimu, které vylepšují zvuk z bezdrátově připojených zařízení.

Soundbar můžete ovládat v přiložené aplikaci, pomocí kompatibilního chytrého dálkového ovladače. Soundbar Devialet Dione má oficiální cenu 54 990 Kč.

Zdroj: voix.cz

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: Soundbary, Domácí kino, Dolby Atmos, Domácí kina na Heureka.cz