Hra Brain Challenge 2 zdarma s kartou Memory Stick Micro

Plná verze uznávané hry k dispozici přes WAP o letních prázdninách zdarma s paměťovu kartou Memory Stick Micro™ (M2™) 2GB, 4GB a 8GB

Sony Recording Media & Energy (RME) ve spolupráci se společností Gameloft (předním vydavatelem her pro mobilní telefony) připravuje na léto pro majitele paměťových karet Memory Stick Micro™ (M2™) opravdovou kvízovou lahůdku.

Zákazníci, kteří si zakoupí paměťovou kartu Memory Stick Micro™ o kapacitě 2, 4 a nejnověji i 8 GB, si budou moci do svého mobilního telefonu Sony Ericsson zdarma přes WAP stáhnout plnou verzi velmi úspěšné hry Brain Challenge 2.

Hra Brain Challenge se 20 zcela novými cvičeními určenými k trénování logického myšlení a tříbení mysli představuje ideální způsob nového využití mobilního telefonu a paměťové karty Memory Stick Micro™. Nejsnadnější ze všeho je začátek: najít na balení paměťové karty speciální kód, odeslat jej na speciální WAPovou adresu a stáhnout hru.

Pro ty, kdo chtějí svůj telefon využít opravdu maximálně, je na trhu nová karta Memory Stick Micro™ 8GB, která prakticky zdvojnásobuje dosavadní nejvyšší možnou kapacitu paměti. U běžného mobilního telefonu to znamená možnost volit mezi 5 000 pětimegapixelových fotografií v kvalitě „fine“, více než 2 000 skladeb v MP3 (1 skladba = 4 min při 128 kbps) nebo více než 88 hodinami videa MPEG4 ve vysoké kvalitě (192 kbps).

Při tak velké paměťové kapacitě telefonu má zásadní význam snadná komunikace s počítačem. Tu zajišťuje nový, ultra kompaktní a snadno použitelný USB adaptér M2™ dodávaný s 2GB, 4GB i 8GB kartami Memory Stick Micro™. Ještě nikdy nebylo tak snadné se bavit!

Společnost Sony Recording Media & Energy (RME) vyrábí paměťové karty Memory Stick Micro™ s velkou přesností, aby poskytovaly nejvyšší možnou kapacitu pro hry, video, fotografie i hudbu a dokázaly mobilní telefon Sony Ericsson přeměnit na zábavní centrum ve vaší dlani.

Memory Stick Micro - pack.jpg 

Určitě si přečtěte

Články odjinud