9
Fotogalerie

Hrající WiFi lampa Ikea Symfonisk přichází v druhé generaci. Je levnější a má volitelný vzhled

V roce 2019 společnost IKEA začala prodávat reproduktory SYMFONISK, které byly prvním produktem vyvinutým společně s firmou Sonos. Zatím co reproduktor se v druhé verzi dočkal minimálních změn, tak „hrající lampičku“ IKEA inovovala více. A překvapivě je i levnější. 

1.JPG

Nyní stolní lampa umožňuje větší personalizaci. Je rozdělena na podstavec lampy SYMFONISK s reproduktorem a stínidlo lampy, obojí se prodává samostatně, ale samozřejmě i dohromady. Můžete se vybrat kombinaci, ale můžete také mít třeba stínidla dvě a měnit je. To minulá verze neuměla.

Na výběr je mezi černou a bílou verzí podstavce lampy a dvěma stínidly v různých stylech a barvách. Textilní nebo skleněné stínidlo je v černé nebo bílé barvě. Nová lampa také podporuje širší škálu žárovek, a to díky patici E27.

PH179130.jpg

Reproduktor dle slov IKEA má inovované akustické řešení a Ikea slibuje lepší zvuk i přes nižší cenu, zůstává široké zvukové pole a rovnoměrné ozvučení místnosti. Samozřejmě se stále připojuje přes Wi-Fi a využívá se systém Sonos. První zahraniční recenze však mluví o tom, že novinka změnila charakter zvuku, dříve teplejší a měkčí zvuk je nyní rychlejší, ale studenější. 

Nová „hrající lampa“ Symfonisk se u nás už prodává, cena za celek je 3 690 Kč, podstavec s elektronikou a reproduktorem samostatně stojí 2 990 Kč, stínidlo pak 700 Kč.

Zdroj: IKEA

Určitě si přečtěte

Články odjinud