iBasso CF01: bezdrátový TWS modul pro In-Ear sluchátka s konektory MMCX

iBasso CF01: bezdrátový TWS modul pro In-Ear sluchátka s konektory MMCX

Pokud máte drátová kvalitní In-Ear sluchátka s odnímatelným kabelem se standardizovaným MMCX konektorem, tak iBasso začal u nás prodávat modul, pomocí kterého z běžných drátových sluchátek vyrobíte True Wireless sluchátka, tedy zcela bezdrátová. 

Novinka s názvem iBasso CF01 je TWS přijímač s Bluetooth 5.0 a kodeky aptXm AAC a SBC. Nesmí samozřejmě chybět ani vestavěný mikrofon, pro běžné vyřizování hovorů. Udávaná výdrž je 4 hodiny na jedno nabití, pouzdro přidává dalších 20 hodin. Udávaná odolnost modulů proti vodě a potu je dle IPX5, snesou tedy i pot a menší déšť. Moduly využívají standard Qualcommu pod názvem TWS Plus, který přenáší zvuk do obou sluchátek zároveň a snižuje se tak zpoždění zvuku. 

Potěší fakt, že právě nabíjecí pouzdro je koncipované tak, aby se v něm daly uložit i samotná sluchátka a logicky tak vše ukládat pohromadě. Kromě nabíjení přes USB-C potěší modernější bezdrátové dobíjení. Pro přímé ovládání poslouží tlačítka na modulu.

Cena v ČR je 3 990 Kč. Vzhledem k vyšší ceně jde tedy o produkt především pro náročnější posluchače, první zahraniční reakce o modulu mluví velmi pochvalně. 

Zdroj: Audigo

Určitě si přečtěte

Články odjinud