Ikea chystá přenosnou Bluetooth lampičku, která vám zahraje doma i venku

Ikea chystá přenosnou Bluetooth lampičku, která vám zahraje doma i venku

Ikea začala v roce 2018 prodávat velmi dobré Bluetooth reproduktory, přičemž IKEA Eneby 20 jsme testovali. Později začala Ikea spolupracovat se Sonosem, výsledkem byla lampa Ikea Symfonisk a Wi-Fi reproduktor. NEdávno pak přibyl reproduktor na stěnu.

Nyní dle dokumentů FCC chystá Ikea další audioprodukt. Bude to Buetooth lampička VAPPEBY. Dle fotografií a návodu půjde o přenosnou lampu s integrovaným Bluetooth reproduktorem. Vestavěná baterie s kapacitou 2x 3300 mAh nabídne 11 až 13 hodin reprodukce, samozřejmě ale lze USB-C konektor využít nejen pro nabití baterie, ale také pro normální síťové napájení a poslech doma. S využitím venku se ale počítá také, odolnost dle IP65 zajišťuje ochranu proti dešti.   

1.JPG2.JPG

Lapa tedy posvítí i zahraje. Propojení se smartphonem je samozřejmě přes Bluetooth, zajímavostí je tlačítko, které po podržení déle než 1,5 sekundy spustí na zdroji hudby Spotify a začne automaticky přehrávat hudbu. Když hudbu zastavíte, tak se reproduktor automaticky po 20 minutách vypne. Světlo samotné bude nastavitelné na 100 % nebo 50 % intenzity, nebo lze světlo zcela vypnout a pouze poslouchat hudbu. 

3.JPG

Kdy se přenosná BT lampa VAPPEBY přesně dostane na trh není známo, cena také není známa, odhadem by se ale mohla cena pohybovat mezi 2 a 3 tisíci Kč. 

Zdroj: FCC 

Určitě si přečtěte

Články odjinud