5
Fotogalerie

In-Ear sluchátka Sennheiser IE 300 slibují prémiový design i zvuk pro audiofily

Nová "špuntová" sluchátka představil německý Sennheiser. Novinka ponese název Sennheiser IE 300 má jít o in-ear monitory pro náročnější posluchače, kteří vyžadují čistý zvuk prostý zkreslení. 

Design sluchátek a ergonomii si Sennheiser vypůjčil dle svých slov v profesionální třídě, aby sluchátka nejen dobře vypadala, ale především aby byla mimořádně komfortní. K tomu slouží nejen flexibilní háček za ucho, který pomůže se stabilitou, ale také redukce třech velikostí ze silikonu a paměťové pěny.

2.JPG

Kabel má délku 1,25m a je odnímatelný s MMCX konektorem na jedné straně a klasickým 3,5mm jack konektorem na druhé, dají se ale volitelně přikoupit symetrické kabely s 2,5mm nebo s 4,4 mm TRRS konektorem.  

Co se zvuku týče, tak o ten se stará v Německu vyráběný  7mm Extra Wide Band dynamický měnič, impedance je 16 ohmů, frekvenční rozsah výrobce uvádí 6 Hz až 20 000 Hz, THD < 0.08 % (1 kHz, 94 dB). 

Celkově sluchátka Sennheiser IE 300 jsou malým překvapením, neboť nyní se výrobci soustředí spíše na True Wireless sluchátka a tahle jsou drátová, bez potlačení hluku. Ohlášená cena je 299 Euro. 

Zdroj: Sennheiser

Určitě si přečtěte

Články odjinud