6
Fotogalerie

Intezze B100: dostupná True Wireless sluchátka s výdrží 7 hodin, pouzdro přidá dalších 100

"Neznačkových" True Wireless sluchátek je na trhu hodně a dokážou za relativně málo peněz nabídnout spoustu muziky. A samozřejmě se snaží nalákat funkcemi či vlastnostmi, které třeba nemáte ani u značkové produkce. 

Sluchátka Intezze B100 vydrží na jedno nabití 7 hodin a pouzdro přidá díky baterii s kapacitou 1800 mAh dalších 100 hodin. K tomu přidejte displej s procentuálním zobrazením stavu baterie a také indikaci nabití pravého a levého sluchátka. Po zvukové stránce vychází vstříc těm, kdo mají rádi nabasovaný, zábavný a pohodový zvuk a nebazírují na jiskrných výškách se spoustou detailů. 

Bluetooth je ve verzi 5.0, podporový je kodek SBC, sluchátka můžete používat jak ve režimu stereo, tak v režimu mono, tj. pouze jednoho sluchátka. Vestavěné mikrofony pro vyřizování telefonních hovorů jsou samozřejmostí. Ovládání je dotekové. 

Sluchátka Intezze B100 jsou tedy pravděpodobně více mířené na mladé, kteří se chtějí bavit (zvukem) a mít minimum starostí (o výdrž baterie). Cena? Oficiální na firemním webu 59 Euro, v ČR se prodávají za 1 490 Kč.

Zdroj: Audigo, Intezze 

Určitě si přečtěte

Články odjinud