Intezze Piko 2: levná, malá a voděodolná True Wireless sluchátka

Intezze Piko 2: levná, malá a voděodolná True Wireless sluchátka

A máme tu dalšího zástupce levných True Wireless sluchátek. Novinka Intezze Piko 2 je však mile sympatická, že se snaží nabídnout něco jiného než ostatní, byť za cenu mírných kompromisů. 

Malá plastová sluchátka s výdrží 5 hodin doplňuje sympaticky malé pouzdro, které dodá dalších 15 hodin. Což sice vypadá, jako více než dostatečné pro každodenní použití, počítejte ale že, pouzdro budete častěji dobíjet, protože v reálu výdrž bývá menší. Abyste přesně věděli, jak na tom jste s nabitím, tak je zde rovnou displej s indikací stavu pouzdra i sluchátek. Proti první verzi mají sluchátka Piko o 1 hodinu delší výdrž, ale pouzdro pouze poloviční kapacitu (15 místo 30 hodin). 

obrazek (1).jpg

Sluchátka samotná potěší nejen odolností dle IPX4 (pot a déšť) a dotekovým ovládáním, ale také tím, že konektivitu zajišťuje Bluetooth 5.0 a kodeky AAC/SBC. Mikrofony pro vyřizování hovorů nesmí chybět. Pokud chcete vědět, v čem je háček, tak v starším způsobu připojení sluchátek - nepřipojují se obě přímo ke zdroji zvuku, ale starším systémem hlavní/vedlejší (master/slave), což mívá vliv na větší zpoždění přenosu zvuku. Na druhou stranu výrobce nyní k špuntům rovnou dodává tři páry pěnových nástavců BassFIX.

111475.png

Cena špuntů Intezze Piko 2 je 990 Kč, už se v českých obchodech prodávají. 

Určitě si přečtěte

Články odjinud