Intezze Wireless HUB: univerzální Bluetooth přijímač a vysílač s aptX Low Latency kodekem

16. května 2021
TWEET SDÍLET

Bluetooth přijímače/vysílače nejsou žádnou novinkou, nicméně v době, kdy stále více přístrojů nabízí bezdrátový přenos zvuku, představuje takové zařízení vítaný upgrade stávajícího drátového audiosystému. Jednou z dostupnějších novinek je také Intezze Wireless HUB.

Klepněte pro větší obrázek

Jak jsem ji předeslal, jde o univerzální Bluetooth přijímač a vysílač, zkrátka most bez drátovým a bezdrátovým zařízením. Dá se využít jak pro připojení bezdrátových sluchátek, či reproduktorů k televizoru, či počítači. Samozřejmě funguje i opačným směrem, kdy máte například kvalitní Hi-Fi systém a chcete bezdrátově streamovat hudbu z notebooku či smartphonu. 

Klepněte pro větší obrázek

Intezze Wireless HUB má optický digitální vstup i výstup, stejně tak analogový vstup i výstup. Pro bezdrátové připojení slouží Bluetooth 5.0, podporovány jsou kodeky AAC, aptX, aptX Low Latency a SBC. Díky kodeku aptX LL lze tedy Wireless HUB využít i pro sledování filmů na televizoru přes bezdrátová sluchátka, přičemž podporuje multipoint, lze tedy zároveň připojit dvoje. Napájení je přes mikroUSB.

Klepněte pro větší obrázek

Intezze Wireless HUB má oficiální cenu 1 690 Kč. 

Zdroj: empetria.cz, audigo.cz

Témata článku: Bluetooth, aptX, Intezze