Intezze Zeus Bass: levná sluchátka s velkými 50mm měniči na filmy i hry

13. srpna 2021
TWEET SDÍLET

V posledních letech se už hodně výrobců orientuje na bezdrátová sluchátka, a tak mezi těmi "drátovými" moc novinek nebývá. Ale pokud ano, tak se rozhodně výrobce pokusí něčím zaujmout.

To by se mohlo povést novince, sluchátkům Intezze Zeus Bass. Ten chce zaujmout nejen nízkou cenou (1 290 Kč), ale i velkými rozměry. Základem jsou totiž 50mm měniče a velké uzavřené mušle okolo uší.

Jak si dle názvu lze všimnout, tak sluchátka mají navíc posílené basy. Zajímavostí ale je, že k Zeus Bass dostanete dva páry náušníků z umělé kůže – jeden basový, druhý neutrální. Zvuk se tak dle Intezze dá „poladit“ dle potřeby, navíc slibuje basy nejen mohutné, ale i kontrolované.

Klepněte pro větší obrázek

Další zajímavostí jsou dva dodávané kabely. První je běžný krátký, 1,2 metrový s mikrofonem a s 3,5mm jackem. Druhý je dlouhý a kroucený, 3 metrový, ten má 6,3mm konektor jack. Tělo sluchátek je plastové s kovou výztuhou hlavového mostu. Udávaná impedance je 32 ohmů, citlivost 110 dB.

Dle konstrukce tedy jde o velmi dostupný model pro ty, kdo chtějí domů dobře izolující velká sluchátka s mohutným basovým základem jak na taneční hubu, tak na filmy a hry. 

Zdroj: intezze.cz

Témata článku: Sluchátka, Intezze, Sluchátka na Heureka.cz