IPTV Telly přidává aplikaci pro chytré televizory LG

IPTV Telly přidává aplikaci pro chytré televizory LG

Televizní operátor Telly si přichystal předvánoční dárek pro své zákazníky ( a nové zájemce). Nově si můžou uživatelé chytrých televizí LG stáhnout aplikaci a sledovat Telly pohodlně i bez set-top boxu. Aplikace má sjednocený design, využívá stejný vzhled, jako dříve představené aplikace pro Samsung a Android TV, nebo set-top boxy Arris.

Screenshot 2020-04-24 at 09.12.30.png

Aplikace je dostupná pro všechny modelové řady s operačním systémem WebOS 1.0 a vyšším, tedy pro televize vyrobené v roce 2014 a později.  Podporuje také oblíbené pohybové TV ovladače LG Magic remote. V aplikaci můžete využít 7denního archivu odvysílaných pořadů, vyhledávat mezi odvysílanými i budoucími pořady a nahrávat je na 30 dní až do kapacity 100 hodin.

Screenshot 2020-11-25 at 11.18.21.png

Aplikaci ke stažení pod názvem „Telly“ najdete v LG Content Store ve svém televizoru. Při prvním spuštění je nutné ji propojit párovacím kódem, který si vygenerují po svém přihlášení v portálu moje.telly.cz. Aplikaci si může ale bezplatně na 14 dní vyzkoušet kdokoliv i bez nutnosti uzavření smlouvy s operátorem. Stačí si ji zaktivovat skrz SMS dle návodu přímo v aplikaci.

Screenshot 2020-04-24 at 09.12.36.png

Kromě LG aplikace lze televizi Telly samozřejmě sledovat na set-top boxech Arris, chytrých televizorech Samsung Smart TV, TV se systémem Android nebo zařízení Apple TV. Dalšími možnostmi jsou tradičně počítače a internetové prohlížeče – Telly si pustíte v některém z prohlížečů Firefox, Opera, Edge či Chrome a lze ji sledovat také přes mobilní zařízení (telefony, tablety) s iOS nebo Android a zařízení s Windows 10.

V nabídce má Telly tři základní programové balíčky – Telly Malý za 200 Kč, Telly Střední za 400 Kč a Telly Velký za 600 Kč, pro sportovní fanoušky pak všechny sportovní stanice Telly v balíčku Telly Sport za 250 Kč měsíčně. Telly mají nabízí  až 131 programů, z toho 79 v HD a Telly lze sledovat na 4 různých zařízeních.

Zdroj: TS

Speciál: Televizory

Nový televizor vybírejte pečlivě. Kolik do něj chcete investovat, na jaké ceně začínají kvalitní modely? Jaká bude nejvhodnější úhlopříčka, rozlišení a jaký typ zobrazovacího panelu? Určitě si přečtěte návod Jak dobře koupit televizor.

Doporučujeme také redakční výběry televizorů:

Určitě si přečtěte

Články odjinud