Jak dobře vybrat bezdrátová sluchátka. Velká zajistí ticho a pohodlí, s malými klidně můžete sportovat

2. února 2023
TWEET SDÍLET
Bezdrátová sluchátka, to nejsou jen populární a módní kapesní modely True Wireless. Například pro cestování jsou vhodnější velké modely s aktivním potlačením hluku. Poradíme, jaké máte možnosti a na co si dát pozor.

Jestli jste pevně rozhodnutí, že potřebujete zcela bezdrátová sluchátka typu True Wireless, možná vás hned odkážeme jinam. Na průvodce Jak dobře vybrat zcela bezdrátová sluchátka.

Ale přesto doporučujeme, abyste si přečetli i tento článek. Budeme se v něm věnovat bezdrátovým – Bluetooth, BT – sluchátkům obecně. Větší modely mají totiž jisté výhody a možná zjistíte, že vašemu způsobu použití budou víc vyhovovat.

Při koupi bezdrátových sluchátek si rozmyslete

  • Kolik chcete za sluchátka utratit?
  • Je pro vás důležitá kvalita hovorů, nebo máte hledáte sluchátka hlavně na hudbu?
  • Jak budete sluchátka používat a co po nich vyžadujete?
  • Budete se sluchátky hodně cestovat, využijete aktivní potlačení hluku?
  • Chcete se sluchátky i sportovat?
  • Hledáte univerzální sluchátka, nebo raději dva modely, které se doplní?

Nejoblíbenější bezdrátová sluchátka

Apple AirPods Pro (2022) MQD83ZM/A Apple AirPods Pro (2022) MQD83ZM/A
nabízí 75 obchodů za ceny od 5 990 Kč
Porovnat ceny
Apple AirPods 2019 MV7N2ZM/A Apple AirPods 2019 MV7N2ZM/A
nabízí 87 obchodů za ceny od 2 950 Kč
Porovnat ceny
Samsung Buds2 Pro SM-R510 Samsung Buds2 Pro SM-R510
nabízí 83 obchodů za ceny od 3 510 Kč
Porovnat ceny
Samsung Galaxy Buds2 SM-R177 Samsung Galaxy Buds2 SM-R177
nabízí 98 obchodů za ceny od 1 785 Kč
Porovnat ceny

Další oblíbená bezdrátová sluchátka


Začněte rozhodnutím, jestli vůbec potřebujete bezdrátová sluchátka. Velmi zjednodušeně můžeme říci, že u drátových dostanete lepší zvuk za méně peněz a ve vyšších kategoriích celkově lepší zvuk. Jestli však preferujete uživatelské pohodlí a komfort, jsou bezdrátová sluchátka to pravé.

Zjednodušeně: Jestli rádi jen tak sedíte doma a posloucháte hudbu, chcete si ji užít naplno a máte rádi maximální kvalitu, tak bezdrátová sluchátka pravděpodobně tolik neoceníte.

Dojíždíte do práce v městskou dopravou, jdete si zaběhat, či zacvičit do posilovny? V těchto podmínkách vás asi jemné nuance hudby příliš nezajímají a pro tyto situace jsou Bluetooth sluchátka ideální. 

Rozdílům mezi bezdrátovými a drátovými sluchátky se podrobně věnujeme v samostatném článku.

Prvním krokem bude výběr varianty sluchátek podle účelu použití a velikosti. Klikněte na šipku, dostanete se na další část článku.

Jak vybírat elektroniku

Poradíme vám, jak dobře vybrat hardware a domácí elektroniku. Na co si dát pozor, čemu se vyhnout a co je naopak velmi důležité.  Srozumitelně a přehledně.

TelevizorySoundbary • RouterySSDChytré hodinkyProjektoryTabletyFotomobilyMonitoryÚložiště NAS3D tiskárnySluchátka • Herní konzole

A další desítky článků na téma Jak dobře vybrat

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: Průvodce nákupem, Bezdrátová sluchátka, Bluetooth, ANC, True Wireless, aptX, FAQ, Jak vybrat, Bezdrátová sluchátka na Heureka.cz