7
Fotogalerie

Jays f-Five True Wireless: sluchátka, která mají být dostupnější alternativou k Apple AirPods

Švédská firma Jays existuje od roku 2006 a za tu dobu si vybudovala slušnou pověst výrobce, který vyrábí dostupná sluchátka s dobrý zvukem a zajímavým designem. 

Nyní do své nabídky přidává další zcela bezdrátový model pod názvem Jays f-Five True Wireless. Po designové stránce je sice zjevná inspirace tvarem sluchátek Apple AirPods, ale barva a celkové provedení je jiné, nejde tedy o "klon", který se má tvářit, že vlastně máte sluchátka Apple.

f-FiveTrueWirelessBlack_01_700x.jpg

Sluchátka jsou osazena dynamickým měničem o průměru 6 mm. O připojení se stará Bluetooth 5.0, překvapující je, že podporují pouze kodek SBC. Ovládání je dotekové, přičemž nechybí mikrofony a ani podpora hlasových asistentů Siri a Google Assistant. Výrobce slibuje vysokou kvalitu snímaného zvuku při vyřizování hovorů.

Výdrž na jedno nabití je 4,5 hodiny a spolu s nabíjecím pouzdrem se dostanete na 18 hodin poslechu hudby. Nabíjení je přes USB-C. Sluchátka se tedy nesnaží o žádné rekordy, ale spíše se jednoduchostí a nízkou hmotností budou snažit zaujmout ty, kdo chtějí pohodlná sluchátka. 

Sluchátka Jays f-Five True Wireless lze pořídit přímo na webu výrobce Jays za 79 EUR, případně se budou prodávat v ČR za 1 990 Kč. 

Zdroj: Jays, Audigo

Určitě si přečtěte

Články odjinud