13
Fotogalerie

Jays m-Five: nová dostupnější minimalistická True Wireless sluchátka

Výrobce sluchátek Jays rozšiřuje svoji nabídku True Wireless sluchátek o model Jays m-Five. Má jít o dostupnější model (v ČR má oficiální cenu 1 990 Kč) v nabídce tohoto výrobce. 

Novinka má minimalistický, čistý design a nabídne výdrž 4,5 hodin na jedno nabití, samotné pouzdro zaručí tři další dobití, celkem se tak dostanete na 18 hodin poslechu. Sluchátka mají certifikaci IPX5, tudíž jsou odolná proti potu a dešti, pokud s nimi tedy chcete sportovat, nic vám v tom nebrání. 

details.png

Ovládání je dotekové, nechybí nastavení hlasitosti či podpora hlasových asistentů Siri a Google Assistant. Co se zvuku týče, o ten se stará 6mm měnič, pro připojení slouží Bluetooth 5.0, kodek je podporován SBC.

Prodává se černá a šedá varianta sluchátek Jays m-Five. Pokud vás zajímá, jaký je rozdíl mezi True Wireless sluchátky Jays m-Five a Jays m-Seven, tak samotné rozměry sluchátek i pouzdra jsou shodné – ale nižší je cena a výdrž. Takže pokud vám stačí výdrž 4,5 hodiny můžete pár set korun ušetřit. Pokud vám to nestačí, tak si připlaťte na model m-Seven, který vydrží přes 9 hodin na jedno nabití. 

Zdroj: Audigo.cz

Určitě si přečtěte

Články odjinud