Jays m-Five: nová dostupnější minimalistická True Wireless sluchátka

5. června 2020
TWEET SDÍLET

Výrobce sluchátek Jays rozšiřuje svoji nabídku True Wireless sluchátek o model Jays m-Five. Má jít o dostupnější model (v ČR má oficiální cenu 1 990 Kč) v nabídce tohoto výrobce. 

Novinka má minimalistický, čistý design a nabídne výdrž 4,5 hodin na jedno nabití, samotné pouzdro zaručí tři další dobití, celkem se tak dostanete na 18 hodin poslechu. Sluchátka mají certifikaci IPX5, tudíž jsou odolná proti potu a dešti, pokud s nimi tedy chcete sportovat, nic vám v tom nebrání. 

Klepněte pro větší obrázek

Ovládání je dotekové, nechybí nastavení hlasitosti či podpora hlasových asistentů Siri a Google Assistant. Co se zvuku týče, o ten se stará 6mm měnič, pro připojení slouží Bluetooth 5.0, kodek je podporován SBC.

Prodává se černá a šedá varianta sluchátek Jays m-Five. Pokud vás zajímá, jaký je rozdíl mezi True Wireless sluchátky Jays m-Five a Jays m-Seven, tak samotné rozměry sluchátek i pouzdra jsou shodné – ale nižší je cena a výdrž. Takže pokud vám stačí výdrž 4,5 hodiny můžete pár set korun ušetřit. Pokud vám to nestačí, tak si připlaťte na model m-Seven, který vydrží přes 9 hodin na jedno nabití. 

Zdroj: Audigo.cz

Témata článku: Sluchátka, Bezdrátová sluchátka, True Wireless, Jays

Určitě si přečtěte

15 nejlepších válečných filmů, kterým můžete věřit. Víme, kde je najdete online

15 nejlepších válečných filmů, kterým můžete věřit. Víme, kde je najdete online

Vybrali jsme 15 jedinečných filmů, které se věnují válkám ve 20. století. Vybrané snímky mají společné to, že válku neoslavují nebo nevzývají. Naopak kriticky a bolestně obnažují její zrůdnost a nesmyslnost. Jsou to válečné filmy, kterým můžete věřit.

43 Marek Čech, Vojtěch Malý

30 největších sex symbolů šedesátých let

30 největších sex symbolů šedesátých let

Brigitte Bardot, Ursula Andress, Claudia Cardinale, Raquel Welch, Sophia Loren, Catherine Deneuve, Jane Fonda, Anita Ekberg, Britt Ekland, Sharon Tate. S šedesátými léty přichází éra sexuálního uvolnění ve společnosti i kinematografii.

Marek Čech

40 sex symbolů sedmdesátých let

40 sex symbolů sedmdesátých let

Ornella Muti, Laura Antonelli, Jane Birkin, Jacqueline Bisset, Farrah Fawcett, Maria Schneider a Sylvia Kristel aneb Bože, jak hluboko klesly Emmanuelly při Posledním tangu v Paříži. Odhalené scény slavných hereček.

Marek Čech

40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

Kim Basinger, Kathleen Turner, Melanie Griffith, Bo Derek, Nastassja Kinski, Phoebe Cates, Rebecca De Mornay, Valérie Kaprisky, Sophie Marceau, Francesca Dellera, Isabelle Adjani a jejich smyslné scény ve filmech.

Marek Čech

40 největších ženských hereckých sex symbolů 90. let

40 největších ženských hereckých sex symbolů 90. let

Sharon Stone, Gina Gershon, Salma Hayek, Cameron Diaz, Demi Moore, Pamela Anderson, Kate Winslet, Jennifer Lopez, Elizabeth Hurley nebo Nicole Kidman a jejich odhalené scény ve filmech.

13 Marek Čech

40 sex symbolů italského filmu

40 sex symbolů italského filmu

Sophia Loren, Claudia Cardinale, Laura Antonelli, Ornella Muti nebo Monica Bellucci. Největší hvězdy italského filmu poodhalují závoj své nevšední krásy.

Marek Čech