Jays m-Seven True Wireless: dostupná bezdrátová sluchátka, která vydrží 9,5 hodin na jedno nabití

24. května 2020
TWEET SDÍLET

Švédská Jays je populární značkou, která se nesnaží atakovat nejvyšší cenové relace, ale naopak v rozumné cenové relaci nabízí velmi zajímavá sluchátka. Novinkou z této oblasti jsou zcela bezdrátová sluchátka Jays m-Seven True Wireless.

TW sluchátka míří jak na běžné posluchače, tak na sportovní nadšence. Plní IPX5, nevadí jim tedy ani pot či déšť. Jde o sluchátka bez aktivního potlačení hluku, což sportovcům nevadí, o to více ale ocení vynikající výdrž – výrobce uvádí 9,5 hodiny na jedno nabití, přičemž sluchátka se nabíjí 1 hodinu. Pouzdro samotné pak dá 38 hodin poslechu, doba nabíjení je 2,5 hodiny, potěší přímá kontrola stavu baterie pouzdra. Pro nabíjení poslouží USB-C konektor, stále populárnější bezdrátové nabíjení zde není. 

Klepněte pro větší obrázek

Samotná sluchátka mají oboustranné dotekové ovládání, přičemž na každé straně je také mikrofon nejen pro vyřizování hovorů, ale také pro hlasové asistenty Siri, nebo Google Assistant. Samotné ovládání přehrávání a dalších funkcí je shodné na obou stranách, jedině nastavení hlasitosti se liší  –přidržením napravo zesilujete, nalevo zeslabujete. Pro připojení slouží Bluetooth 5.0 (kodeky AAC, a SBC), přenos signálu je přímý do obou stran zároveň, dle libovůle lze využít jen jedno sluchátko. 

Jays m-Seven True Wireless se vyrábí ve čtyřech barevných variantách (černá/černá, černá, šedá, zelená), cena v ČR je 2 700 Kč.

Témata článku: Sluchátka, Bezdrátová sluchátka, Novinky, True Wireless, Jays, Sluchátka na Heureka.cz