Jays t-Seven: švédská značka chce se svojí True Wireless novinkou konkurovat AirPods Pro

7. února 2021
TWEET SDÍLET

Švédská značka sluchátek Jays je poměrně populární díky kombinaci zvuku, designu a dobré ceny. A protože hitem posledního roku jsou True Wireless, tak přidala nový model s plným názvem Jays t-Seven. Novinka nabízí stále populárnější aktivní potlačení hluku a svým designem i konstrukcí zjevně míří proti populárním AirPods Pro, samozřejmě bude bodovat i podstatně příznivější cenou. 

Sluchátka Jays t-Seven mají aktivní potlačení hluku, které potlačí okolní ruchy až o 25 dB. Mají také detekci usazení v uchu a dvě dvojice mikrofonů se starají nejen o kvalitní zvuk u telefonních hovorů, ale také díky funkci HearThrough nabídnou příposlech zvuků z okolí.  Ovládání je dotekové. 

Výdrž na jedno nabití je 5 hodin, pouzdro nabízí energii na dalších 20 hodin poslechu, přičemž pouzdro se nabízí nejen přes USB-C, ale je zde i velmi populární bezdrátové dobíjení. O zvuk se starají dynamické 6mm měniče - charakter má být příjemně vyvážený a velmi univerzální s plnými, ale rychlými basy. Bezdrátové připojení zajišťuje Bluetooth 5.0, kodek je SBC, podpora hlasových asistentů Google Assistant a Siri nesmí v dnešní době chybět. 

Jays t-Seven se vyrábějí v černé a bílé verzi, do prodeje by se měly v ČR objevit v nejbližší době, cena je 3 990 Kč.

Zdroj: Audiogo.cz

Témata článku: Bezdrátová sluchátka, ANC, Bluetooth, True Wireless, Jays, Bezdrátová sluchátka na Heureka.cz