Jays t-Seven: švédská značka chce se svojí True Wireless novinkou konkurovat AirPods Pro

7. února 2021
TWEET SDÍLET

Švédská značka sluchátek Jays je poměrně populární díky kombinaci zvuku, designu a dobré ceny. A protože hitem posledního roku jsou True Wireless, tak přidala nový model s plným názvem Jays t-Seven. Novinka nabízí stále populárnější aktivní potlačení hluku a svým designem i konstrukcí zjevně míří proti populárním AirPods Pro, samozřejmě bude bodovat i podstatně příznivější cenou. 

Sluchátka Jays t-Seven mají aktivní potlačení hluku, které potlačí okolní ruchy až o 25 dB. Mají také detekci usazení v uchu a dvě dvojice mikrofonů se starají nejen o kvalitní zvuk u telefonních hovorů, ale také díky funkci HearThrough nabídnou příposlech zvuků z okolí.  Ovládání je dotekové. 

Výdrž na jedno nabití je 5 hodin, pouzdro nabízí energii na dalších 20 hodin poslechu, přičemž pouzdro se nabízí nejen přes USB-C, ale je zde i velmi populární bezdrátové dobíjení. O zvuk se starají dynamické 6mm měniče - charakter má být příjemně vyvážený a velmi univerzální s plnými, ale rychlými basy. Bezdrátové připojení zajišťuje Bluetooth 5.0, kodek je SBC, podpora hlasových asistentů Google Assistant a Siri nesmí v dnešní době chybět. 

Jays t-Seven se vyrábějí v černé a bílé verzi, do prodeje by se měly v ČR objevit v nejbližší době, cena je 3 990 Kč.

Zdroj: Audiogo.cz

Témata článku: Bezdrátová sluchátka, Bluetooth, True Wireless, ANC, Jays

Určitě si přečtěte

25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

Filmové parodie jsou divácky velmi vděčné a mezi filmaři oblíbené. Tvůrci v nich mohou totiž zcela beztrestně vykrádat cizí díla a v jejich nápodobě popustit uzdu své fantazii. Vybrali jsme nejlepší zahraniční i české parodie.

34 Jaromír Puk, Marek Čech

Jaromír PukMarek Čech
Filmy, které musíte vidět
14 tipů na nejlepší TV soundbary, mikrosystémy a další audio pro ozvučení domácnosti

14 tipů na nejlepší TV soundbary, mikrosystémy a další audio pro ozvučení domácnosti

Vybrali jsme nejlepší soundbary, které nejen vylepší zvuk televizoru, ale přes které si poslechnete i hudbu. Přidáváme také mikrosystémy, multiroom a další audiozařízení pro ozvučení domácnosti.

35 Jaromír Puk

Jaromír Puk
Soundbary
40 ženských sex symbolů 21. století

40 ženských sex symbolů 21. století

Monica Bellucci, Eva Green, Scarlett Johansson, Megan Fox, Mila Kunis, Christina Hendricks, Margot Robbie, Léa Seydoux, Alicia Vikander a erotické scény, v nichž se objevily.

Marek Čech

Marek Čech
Filmy a seriály