JBL Tuner 2: nové odolné přenosné DAB/DAB+/FM rádio s Bluetooth

16. června 2020
TWEET SDÍLET

JBL vyrábí nejen oblíbené Bluetooth reproduktory a sluchátka, ale také rádio. Firma představila druhou generaci přenosného rádia, a to pod názvem JBL Tuner 2.

Jde o kompaktní přenosné rádio, které si můžete sebou vzít kamkoliv a nabídne příjem digitálních a analogových radiostanic – má integrované tunery DAB/DAB+/FM. Kompaktní provedení doplňuje odolná konstrukce, plní IPX7, což znamená, že klidně může zmoknout, ba dokonce ho nerozhodí ani rozlitý drink. 

Klepněte pro větší obrázek

Vestavěná baterie slibuje 12 hodin reprodukce a samozřejmě že nechybí ani Bluetooth pro streamování hudby přímo ze smartphonu. Proti první generaci nabídne větší displej, pro ovládání slouží tlačítka na horní straně, potěší pětice přímých předvoleb pro oblíbené rozhlasové stanice.

Na zadní straně nechybí analogový vstup (jack 3,5mm), nabíjí se přes USB-C. Udávaný frekvenční rozsah jednoho 1,75" širokopásmového měniče s výkonem 5W je 80 Hz až 20 00 Hz (-6dB).

Přenosné rádio JBL Tuner 2 se v ČR prodává za 2 790 Kč.

Témata článku: DAB+, Novinky, JBL, Rádio

Určitě si přečtěte

40 ženských sex symbolů 21. století

40 ženských sex symbolů 21. století

Monica Bellucci, Eva Green, Scarlett Johansson, Megan Fox, Mila Kunis, Christina Hendricks, Margot Robbie, Léa Seydoux, Alicia Vikander a erotické scény, v nichž se objevily.

Marek Čech

Bourák: Ivan Trojan jako rokenrolový frajer, kterému teče do baráku i do manželství [recenze]

Bourák: Ivan Trojan jako rokenrolový frajer, kterému teče do baráku i do manželství [recenze]

Šlápnutí vedle dvojice Ondřej Trojan a Petr Jarchovský v žánrově i stylisticky nekonzistentním tvaru, v němž jsou postavy pouhými karikaturami, k nimž si obtížně hledáme cestu.

8 Marek Čech

30 ženských hereckých sex symbolů současnosti

30 ženských hereckých sex symbolů současnosti

Léa Seydoux, Lizzy Caplan, Alicia Vikander, Amber Heard, Joanna Kulig, Riley Keough, Lily James, Dakota Johnson, Bella Thorne, Alexandra Daddario a erotické scény, v nichž se objevily ve filmech a seriálech.

1 Marek Čech