Jeden dálkový ovladač pro čtyři zařízení? Thomson ROC4301 to zvládne

Jeden dálkový ovladač pro čtyři zařízení? Thomson ROC4301 to zvládne

Čím víc přístrojů, tím víc domácí zábavy. A taky ovladačů, které ustavičně hledáte a pletete si je navzájem. Tak s tím je konec. S univerzálním dálkovým ovladačem Thomson ROC4301 budete mít jednodušší život. Můžete jím totiž ovládat až čtyři různá zařízení.

Potřebujete náhradní dálkový ovladač?

Ztratili jste dálkový ovladač nebo vám ho rozkousal pes? Buďte nad věcí a pořiďte si za originální ovladač náhradu. Ale ne jen tak ledajakou. Když už něco nového, tak i s vyšší úrovní komfortu. A skutečné pohodlí v případě ovladačů k domácí audio a video technice znamená, že máte na všechno jeden ovladač.

Právě Thomson ROC4301, který funguje jako běžný univerzální ovladač, můžete propojit až se čtyřmi zařízeními nejrůznějších značek. Jedním dálkovým ovladačem 4 v 1 tak zapnete a ovládáte třeba televizor, DVD přehrávač, satelitní přijímač a set-top box.

Jak ovladač Thomson ROC4301 nastavíte?

Nastavení ovladače se vůbec nemusíte obávat. Stačí jej propojit kabelem, který je součástí balení, s telefonem či počítačem s audio výstupem pro jack 3,5 mm a připojením k internetu. Není potřeba instalovat žádné aplikace. Pouze si otevřete přehledné webové rozhraní, které komunikuje v češtině i ve slovenštině.

Kliknutím na ikony zvolíte zařízení, která chcete s ovladačem propojit. V dalším kroku pak zadáte značku a model svého zařízení. Pokud nevíte, kde tyto údaje najít, klikněte na ikonu s otazníkem, zobrazí se obrázky, které vám napoví, kde na přístrojích najdete štítky s příslušnými údaji. Dál budete postupovat podle návodu. Potřebné informace se přenesou prostřednictvím audio signálu do ovladače, který se automaticky nastaví pro ovládání vašich zařízení. Celý proces tak bez potíží zvládnou i technicky méně zdatní uživatelé.

Ovládejte audio a video techniku snadno

Ovladač Thomson ROC4301 skvěle padne do každé ruky díky svému úzkému tvaru. Bez baterií má hmotnost pouhých 97 gramů a je opatřen LED kontrolkou i tlačítky pro Smart TV a streamovací aplikace. K dispozici je v černém provedení a dodává se s 30 cm dlouhým audio kabelem s konektorem jack 3,5 mm, dvěma AAA bateriemi a návodem k použití.

Uvidíte, že z univerzálního dálkového ovladače Thomson 4 v 1 budete nadšení. Na vašem stolku zavládne pořádek, jeden ovladač také snáze uhlídáte a ušetříte místo. Nebudete se muset učit, jak ovládat každé zařízení zvlášť, což je často složité a studování několika návodů k použití může být frustrující. S univerzálním ovladačem budete snadno přepínat mezi různými funkcemi bez zbytečného stresu.

Určitě si přečtěte

Články odjinud