Jednoduše obrovská: evropská gigantická televize od Sharpu

Velká obrazovka? Ne, spíše gigantická: s úctyhodnou úhlopříčkou 203 centimetrů (80 palců) dělá nový AQUOS LC-80LE645E ze všech ostatních televizí s tradičně velkými obrazovkami pouhé drobečky. To ale není nic překvapujícího. Nový Sharp je v Evropě jednoznačně největší LCD televize, který je nyní v prodeji. Ale pokud si myslíte, že nová obří televize z Japonska je určená jen pro velkorysé penthousy, tak jste na omylu. Je to možná překvapivé, ale je to pravda. Tato televize se totiž vejde do téměř každého běžného obývacího pokoje. Pro zajištění optimální vzdálenosti pro sledování televizoru této velikosti potřebujete pouhé 3 metry. Tento prostor mezi televizí a pohovkou najdete v mnoha evropských obyvácích. Gigantická televize dokáže zaujmout nejen svou velikostí, ale díky plnému LED podsvícení také vynikající kvalitou obrazu v téměř životní velikosti. Velkým lákadlem jsou také bohaté funkce a vynikající energetická účinnost (A++). Stoprocentní fotbalová atmosféra ve vašem obývacím pokoji je zahrnuta v ceně!

Praha, 30. března 2012. Být přímo ve víru dění, místo pouhého sledování v roli diváka. S novým AQUOS LC-80LE645E se fotbaloví fanoušci dostanou ke svým idolům během EURO 2012 tak blízko, jako nikdy předtím. Díky své obrovské úhlopříčce 203 centimetrů (80 palců), a díky obrazu v téměř životní velikosti, vznikne skutečná fotbalová atmosféra ve vašem obývacím pokoji. Máte pocit, jako byste se seděli přímo v pokutovém území, když váš tým vstřelí branku! A zloduši z posledního filmového hitu jsou tak velcí a skuteční, že se budete třást strachy při každé střílečce. Skutečně velké sportovní a filmové okamžiky uvidíte pomocí až téměř reálně přesné detailní reprodukci, která, díky plnému LED podsvícením a 100Hz technologii, zajišťuje v každém okamžiku utkání nebo filmové scéně ostrý a vysoce kontrastní obraz v zářivých barvách. A to vše bez kinosálu, jen pomocí špičkového televizního signálu ve vysokém rozlišení nebo z Blu-ray disků. Velká vzdálenost od obrazovky není nutná – 3 metry úplně postačí, abyste si dopřáli ten největší evropský televizní zážitek. Nicméně obří LCD není jen gigantická, ale nový Sharp také zaujme, díky vynikající A++ třídě energetické účinnosti, extrémně nízkou spotřebou energie.

"S novou LC-80LE645E přinášíme na trh první LCD TV s úhlopříčkou 203 centimetrů v celé Evropě. Pro ilustraci rozměrů tohoto televizního obra: tradiční 55 palcový televizor nemá ani z poloviny tak velkou obrazovku! Tento model je proto v současné době největším reprezentantem naší na „Big sizes“ strategie, kterou definujeme nové standardy pro skutečně velké televizní zážitky a zároveň stvrzujeme svou roli EUROTOP sponzora UEFA EURO 2012. Je také důležité vzít v úvahu, že navzdory své velikosti, nalezne naše nová televize své místo v mnoha obývacích pokojích. Dnešní televizní technologie umožňují, že přes stále rostoucí úhlopříčky obrazovek se už nemusí odpovídajícím způsobem zvětšovat i vzdálenost od televizoru při jeho sledování. Pro vychutnání dokonalého televizního zážitku doporučujeme pro naše 80 palcové televize sledovací vzdálenost pouhé 3 metry, čehož je možné dosáhnout v téměř každém obývacím pokoji," vysvětluje Andreas Kellner, generální manažer pro spotřební elektroniku společnosti Sharp ve střední a východní Evropě.

Obří televize v každém ohledu!

Pro perfektní televizní zážitky obřího rozměru předurčuje AQUOS LC-80LE645E nejenom gigantické obrazovka a jedinečná kvalita obrazu, ale také komplexní multimediální funkce. Díky Smart TV platformě AQUOS NET+ například může divák využívat více než 50 různých aplikací, včetně YouTube nebo přístupu do multimediálních knihoven mnoha televizních stanic, stejně jako otevřený přístup k internetu. Navíc AQUOS LC-80LE645E má integrovanou trojici HD tunerů (DVB-T/DVB-C/DVB-S2) a multimediální přehrávač. Fotografie, videa a hudbu lze jednoduše spustit z USB flash disku nebo z domácí sítě pomocí DLNA (Digital Living Network Alliance). WLAN zásuvný adaptér je součástí vybavení.

AQUOS LC-80LE645E hladce zapadá mezi současnou nabídku špičkových televizorů Sharp i jiným způsobem. A to garantovanou prodlouženou zárukou 2+1. Díky tomu si mohou zákazníci snadno prodloužit záruční servis na LCD TV Sharp o jeden rok navíc, celkově tedy na tři roky. Registrace televizoru se může provést přímo u prodejce, prostřednictvím on-line registrace nebo poštou, a to do tří měsíců od zakoupení. Pokud by došlo k jakémukoliv problému, provede servis Sharpu opravu u zákazníka doma, anebo, v případech které to umožní, okamžitě po síti.

LC-80LE645E bude v České republice dostupná od konce března 2012 a doporučená cena je stanovena na 149 990 Kč.

Určitě si přečtěte

Články odjinud