Ježek Sonic se vrací. Finální trailer na druhý film dle známé hry slibuje další level

Ježek Sonic se vrací. Finální trailer na druhý film dle známé hry slibuje další level

První film Ježek Sonic (Sonic the Hedgehog) měl premiéru v roce 2020 a poměrně překvapivě se setkal s velký úspěchem. Základem filmu je totiž videohra od společnosti Sega, ale v posledních letech se filmuje kde co, tak proč nenatočit tohle, že. Přes v podstatě průměrný výsledek Ježek diváky zaujal a byl komerčně značně úspěšný, při rozpočtu 85 miliónů USD film celosvětové utržil 320 miliónů USD. Výsledkem je, že nás čeká Ježek Sonic 2.

Děj dvojky? Na konci jedničky Doktor Robotnik osudově uvízl na Houbové planetě. Tohoto šíleného vědce a hlavního záporáka si zahrál Jim Carrey, a protože mu tato role pomohla k restartu uvadající kariéry, samozřejmě se vrací. Samozřejmě že vynalézavý Robotnik dokáže nalézt způsob, jak ze svého houbového vězení uniknout, vrátit se na Zemi a jde opět po Sonicovi. A protože ve „dvojkách“ toho musí vždy být více, tak se spojí s červeným ježurou jménem Knuckles. Aby to nebyla přesila, tak Sonic dostane podporu dvouocasého lišáka Tailse.

sonic_the_hedgehog_two_ver13_xlg.jpg

Co se obsazení týče, tak se se vrací všichni herci z prvního filmu, tedy „šerif“ James Marsden, Sonica bude opat mluvit Ben Schwartz, přibude ale populární Idris Elba. Režii si po svém úspěchu zopakuje Jeff Fowler. Finální trailer ukazuje, že všeho bude více, jak se na každou dvojku sluší a patří.

Ježek Sonic má premiéru v kinech za pár dní, tedy 31.3.2022.

Určitě si přečtěte

Články odjinud