Jistota při běhu i pohodlí ve fitku? Sluchátka Anker Soundcore Sport X10 nabídnou otočný háček

28. června 2022
TWEET SDÍLET

Se značkou Anker Soundcore jsme se už párkrát setkali, vyrábí dobré a levné Bluetooth reproduktory, ale také například brýle s integrovanými sluchátky. Nyní přichází se zajímavou novinkou, True Wireless sluchátky Anker Soundcore Sport X10.

Klepněte pro větší obrázek

Ty podobně jako spousta jiných se snaží řešit často problematickou stabilitu uchycení v uchu, a to háčkem za ucho. Jenže háček je otočný o 210° a dá se zároveň použít jako vnitřní opěrka do ucha. Máte tak na výběr. Další  nezanedbatelnou výhodou tohoto řešení je, že do pouzdra se sluchátka ukládají v „kompaktnějším“ stavu, pouzdro tak je mnohem menší a lehčí, než u sportovních sluchátek s běžným háčkem. 


Nejoblíbenější sluchátka Anker Soundcore 

Anker Soundcore Space Q45 Anker Soundcore Space Q45
nabízí 15 obchodů za ceny od 2 850 Kč
Porovnat ceny
Anker Soundcore Liberty 3 Pro Anker Soundcore Liberty 3 Pro
nabízí 16 obchodů za ceny od 2 898 Kč
Porovnat ceny
Anker Soundcore Liberty 4 NC Anker Soundcore Liberty 4 NC
nabízí 6 obchodů za ceny od 2 490 Kč
Porovnat ceny
Anker Soundcore Space ONE Anker Soundcore Space ONE
nabízí 1 obchod za ceny od 2 190 Kč
Porovnat ceny
Anker Soundcore Space A40 Anker Soundcore Space A40
nabízí 7 obchodů za ceny od 2 399 Kč
Porovnat ceny

Další oblíbené sluchátka Anker Soundcore 


Sluchátka samotná jsou odolná proti potu a vodě, plní IPX7 – praxi se tak snesou potopení do hloubky 1 m po dobu 30 minut. Výrobce však upozorňuje, že pro plavání, sprchování, případně poslech v sauně, či páře, nejsou určené. Připojují se přes Bluetooth 5.2, na jedno nabití vydrží hrát 8 hodin a pouzdro přidává další tři plná nabití. Ve výsledku tak dostanete 32 hodin poslechu. 

Klepněte pro větší obrázek

Po zvukové stránce Soundcore slibuje zejména posílené basy (o ty se stará technologie BassUp), přičemž má být zachována čistota středů a výšek. Pro doladění zvuku lze použít firemní aplikaci. Samozřejmostí je možnost vyřizování hovorů, o čistotu a srozumitelnost hlasu se stará rovnou šest mikrofonů, aby byl hlas čitelný má být potlačen nejen okolní hluk, ale i případný vítr. 

True Wireless sluchátky Anker Soundcore Sport X10 se ještě u nás neprodávají, pouze na firemním webu za 79,99 USD, tedy zhruba 1 900 Kč. Provedení bude černé a bílé.

Zdroj: soundcore.com

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: Bezdrátová sluchátka, Novinky, Bluetooth, True Wireless, Anker, Soundcore, Bezdrátová sluchátka na Heureka.cz