Jurský svět: Nadvláda – finální trailer je tady. Epický závěr filmové série vypadá slibně

Jurský svět: Nadvláda – finální trailer je tady. Epický závěr filmové série vypadá slibně

Tak zde máme finální trailer na letošní očekávaný hit film Jurský svět: Nadvláda. A v něm se ukázali všichni hlavní hrdinové, včetně těch, co známe ze starého Jurského Parku.  

Jak je vidět, tak se dinosauři dostanou z rezervace a rozutečou do celého světa. Na začátku je klid, ale zdánlivá idylka netrvá dlouho. Lidstvo je tu najednou víceméně jen proto, aby dinosauři měli co jíst, protože se vzhledem ke své velikosti vrátili na vrchol potravního řetězce. A to na celé planetě, včetně moří. Smečky dravců se potulují zmrzlou krajinou, ale také italskými městy. A mají hlad.

Film navazuje na filmy Jurský svět a Jurský svět: Zánik říše, ale vrací se herci Sam Neill (Dr. Alan Grant) a Jeff Goldblum (dr. Ian Malcolm) z Jurského parku. Samozřejmě se vrací i Chris Pratt, ale i další.

Režii filmu dostal opět Colin Trevorrow, který natočil v roce 2015 úspěšný Jurský svět a postaral se úspěšný návrat dinosaurů na filmové plátno. Uvidíme, jestli ho i rozumně ukončí. V traileru se tvůrci tváří, že tento film vše završí a ukončí (základní pravidlo ale praví, že pokud patřičně vydělá, tak určitě poslední nebude). 

Zatím to vypadá, že tvůrci vzali to nejlepší z předchozích filmů, ale místo ždímání stále stejného tématu (máme park s potvorami, ten se pokazí a pak je to velké špatné), se tentokráte dočkáme něčeho nového. Zkrátka jak by to vypadalo, kdyby se dinosauři vrátili a jestli by si s tím lidstvo dokázalo poradit. Aneb pokazit něco zvládáme snadno a rychle, dokážeme to ale i napravit?

Premiéru má film před prázdninami – 9. června 2022.

Určitě si přečtěte

Články odjinud