Kate: Netflix nachystal další akční trhák, trailer slibuje zběsilou jízdu

5. srpna 2021
TWEET SDÍLET

Pokud chcete u jakéhokoliv filmu mít napětí a především ospravedlnit zběsilou akčního jízdu, není nic jednoduššího, než dát nějaký blízký časový termín. Postaven byl na tom seriál 24 hodin, povídat by o tom mohl Liam Neeson (tento trik měl hned u několika filmů), výborně s nadsázkou byl použit ve filmu Crank (Zastav a nepřežiješ) s Jasonem Stathamem v hlavní roli. No, máme zde další variantu. 

V září nabídne Neflix film Kate. Děj? Jednoduchý "Po otravě, na kterou nezabere žádná protilátka, zbývá nemilosrdné vražedkyni na pomstu sotva 24 hodin."  Z traileru je jasné, že cesta k pomstě bude patřičně krvavá a brutální. Jen jsem zvědav, zda ve filmu vysvětlí, proč se Kate její nepřátelé zbavují tak pomalým způsobem... 

Klepněte pro větší obrázek

Hlavní roli si zahraje Mary Elizabeth Winstead, kterou známe z filmů BlíženecBirds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn), ale také Scott Pilgrim proti zbytku světa. Ve filmu si ale zahraje i populární Woody Harrelson. Režisérem je Cedric Nicolas-Troyan, pro kterého je to teprve druhý film (první byl Lovec: Zimní válka). O kameru se postaral Lyle Vincent, který má za sebou filmy Špatné vychování, Bushwick, nebo Krajina snů.

Akční film Kate na Netflixu vyjde 10.9.2021.

Speciál: Netflix

Netflix je populární streamovací videoslužba. Kromě filmů, seriálů a dokumentů, které nakupuje, produkuje i svůj vlastní obsah. Nechybí ani mnoho populárních českých filmů, velká část zahraniční produkce obsahuje české titulky, některé tituly mají i český dabing.

Témata článku: Filmy a seriály, Netflix, Filmy on-line, Trailer