Kerr Acoustic míří na trh pro koncové zákazníky s hig-end reproduktory

18. února 2020
TWEET SDÍLET

Společnost Kerr Acoustic se objevila před několika lety na trhu high-end produktů určených především pro profesionální nasazení v hudebním segmentu. Nově se však díky dohodě mezi distributory a výrobcem mohou zájemci těšit na reproduktory Kerr dostupné i pro maloobchodní trh.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Konkrétně by se na trhu měly objevit modely K300 (dvoupásmové regálové reproduktory v ceně 5000 – 6000 liber), K30 (dvoupásmové sloupové reproduktory v ceně 7500 – 9300 liber) a K100 (třípásmové sloupové reproduktory v ceně 23 000 – 28 000 liber).

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Cena reproduktorů se odvíjí od použitého materiálu a povrchové úpravy. Do konce letošního roku by měly být představen ještě další čtyři modely. Specialitou reproduktorů Kerr jsou speciální výškové měniče (ribbon tweeter), které doplňují středové a basové měniče od společnosti Volt. Specifická konstrukce navržená přímo výrobcem pak slibuje rozšíření frekvenčního pásma směrem dolů až k 16 Hz (model K100), respektive 32 Hz (model K300).

Témata článku: Hi-Fi, Reproduktory

Určitě si přečtěte

Sony: přehled nových řad OLED a LCD televizorů pro rok 2020

Sony: přehled nových řad OLED a LCD televizorů pro rok 2020

Japonská společnot Sony představila na CESu nové modelové řady svých televizorů pro rok 2020. Mezi novinkami jsou nový 8K televizor ZH8 Full Array LED, dvě řady 4K OLED televizorů A8 (55” a 65”) a A9 (48”) 4K OLED, na které navazují 4K HDR LCD řady XH95 a XH 90 s Full Array LED podsvícením.

26 Jaromír Puk

12 nejlepších dramat roku 2019, která musíte vidět

12 nejlepších dramat roku 2019, která musíte vidět

Nikdy neodvracej zrak, Irčan, Joker, Sbohem, synu, Poslední večery na Zemi, Le Mans '66, Bolest a sláva, Narušitel systému. Čtvrté ohlédnutí za nejlepšími snímky, které se letos objevily v našich kinech nebo na streamovacích platformách.

4 Marek Čech

Android TV: Jak jednoduše dostat obraz z telefonu do TV [video]

Android TV: Jak jednoduše dostat obraz z telefonu do TV [video]

Máme zde Miracast, Google Cast, ale co dělat, když ani jedno nefunguje? Pokud potřebujete zobrazit obsah telefonu na velké obrazovce televizoru, recept je jednoduchý.

7 Tomáš Holčík

Jak zobrazit displej mobilu na televizoru (Miracast)

Jak zobrazit displej mobilu na televizoru (Miracast)

Dostat obraz z mobilního telefonu bezdrátově do televizoru je snadné, jen musíte splnit pár nutných podmínek.

66 Tomáš Holčík

15 tipů na nejlepší televizory, které si dnes můžete pořídit

15 tipů na nejlepší televizory, které si dnes můžete pořídit

I když ceny televizorů klesají a ani velké úhlopříčky už nejsou drahé, stále má smysl připlatit si za prémiové televizory. Vybrali jsme ty nejlepší, které vás překvapí kvalitním podáním obrazu i pokročilými funkcemi.

69 Jaromír Puk