Kingsman: První mise – poslední Red Band trailer na očekávaný film vypadá skvěle

Kingsman: První mise – poslední Red Band trailer na očekávaný film vypadá skvěle

Jméno režiséra Matthew Vaughna vám možná nic neříká. Je to ale člověk, který stojí za výbornými filmy Hvězdný prach, Kick-Ass, X-Men: První třída, Kingsman: Tajná služba a Kingsman: Zlatý kruh. A právě na dva poslední má navázat nový film Kingsman: První mise (The King's Man).

Po pravdě – třetí film série tak úplně nenavazuje. Porušuje zaběhlá pravidla a místo aby tvůrce pokračoval s osvědčeným hereckým obsazením, vrací se v ději na začátek dvacátého století. Tehdy sebranka nejhorších tyranů a geniálních zločinců chce rozpoutat válku, jež má zahubit miliony lidí. A jeden muž musí vyhrát závod s časem a zastavit je. Tehdy dojde k zrodu první nezávislé tajné služby Kingsman.

kings_man_ver5_xlg.jpg

Matthew Vaughn opět film režíruje a podílel se i na scénáři. O kameru se postaral Ben Davis, který točil filmy Doktor Strange,  Avengers: Age of Ultron, Tři billboardy kousek za Ebbingem, Kick-Ass nebo Strážce Galaxie

Co se hereckého obsazení týče, tak uvidíme hlavní roli si zahraje známý Ralph Fiennes. nebudou ale chybět ani Matthew Goode, Aaron Taylor-Johnson, Gemma Arterton, či Tom Hollander.

Film má premiéru 22.12.2021.

Určitě si přečtěte

Články odjinud