7
Fotogalerie

Kompaktní Hi-Res přehrávač HiBy R3 Pro Saber nabízí i podporu streamovací služby Tidal

Nový Hi-Res přehrávač HiBy R3 Pro Saber 2022 se chlubí, že jde o nejmenší přistroj s podporu streamování služeb TIDAL a QOBUZ. Proti předchůdci R3 je přehrávač osazen hned dvojicí QUAD-DAC převodníků SABRE ES9219 a podporuje přehrávání Hi-Res souborů až do kvality 384 kHz / 32 bit a také DSD 256.

1.jpg

Interní paměť přehrávač nemá, využívá mikroSD (max. 2 TB) , dá se dá připojit přes USB-C  i přímo k notebooku a využít jako D/A převodník, či lze streamovat hudbu přímo přes WiFi (podporuje DLNA a AirPlay). Má také integrovaný Bluetooth 5.0 přijímač a vysílač, podporuje přitom kodeky  AAC, LDAC, aptX, či UAT (Ultra Audio Trasnsmission). Umí tak streamovat hudbu z Bluetooth, ale lze poslouchat hudbu na bezdrátových sluchátkách.

10.jpg

Co se přehrávače týče, tak podporovány jsou formáty APE, WAV, WMA, WMA Lossless, FLAC, DSD, DFF, DSD, ISO, AIFF, M4A, MP2, MP3, AAC, OGG Vorbis, Opus a další.

Vestavěná baterie nabízí 20 hodin či 15 hodin poslechu na jedno nabití dle využitého výstupu, pro připojení sluchátek jsou dva – klasický 3,5 mm Jack (udávaná separace kanálů je 63 dB) a 2,5mm symetrický výstup (udávaná separace kanálů je 93 dB). Nastavení zisku nechybí, doporučená impedance sluchátek je 8 až 100 ohmů.

Pro ovládání slouží 3,2" dotykový displej, pro nastavení hlasitosti jsou zde fyzická tlačítka, hliníkové tělo má rozměry 82 x 61 x 13 mm a váží 95 gramů. Hi-Res přehrávač HiBy R3 Pro Saber 2022 se dá pořídit ve třech barevných variantách – černé, šedé a červené. 

Zdroj: Audigostore.hiby.com

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Určitě si přečtěte

Články odjinud