Kompletní Star Wars na Blu-ray [CES]

5. ledna 2011
TWEET SDÍLET

Tak fanoušci Star Wars se asi budou radovat… nebo plakat. Záleží na tom, co oznámí Panasonic ve středu 5.1. na CESu. Zatím víme jen to, že Panasonic spolu s Lucas & Co. chtějí uvést kompletní ságu Star Wars, přičemž Lucas se nechal nedávno slyšet, že se začne prvním dílem, který je tak označen, nikoliv, který byl jako první natočen. Takže to je důvod k radosti. Otázkou ale je, zda Panasonic neuzavře s Lucasem podobnou exkluzivní dohodu, jako tomu je v případě Cameronova Avarara ve 3D, tj. že jej v následujících dvou letech získají pouze ti, kdo zakoupí 3D produkt společnosti Panasonic. Vyčkejme tedy do středy a uvidíme, jak to dopadne.

Klepněte pro větší obrázek 

Zdroj: whathifi

Témata článku: CES

Určitě si přečtěte

40 největších ženských hereckých sex symbolů 90. let

40 největších ženských hereckých sex symbolů 90. let

Sharon Stone, Gina Gershon, Salma Hayek, Cameron Diaz, Demi Moore, Pamela Anderson, Kate Winslet, Jennifer Lopez, Elizabeth Hurley nebo Nicole Kidman a jejich odhalené scény ve filmech.

13 Marek Čech

Vybrali jsme 22 nejlepších bezdrátových Bluetooth sluchátek

Vybrali jsme 22 nejlepších bezdrátových Bluetooth sluchátek

Vybrali jsme nejlepší bezdrátová sluchátka od těch nejlevnějších po nejdražší. Pro běžné použití, pro sport, pro komfortní poslech a také modely s aktivním potlačením hluku.

54 Jaromír Puk

40 sex symbolů italského filmu

40 sex symbolů italského filmu

Sophia Loren, Claudia Cardinale, Laura Antonelli, Ornella Muti nebo Monica Bellucci. Největší hvězdy italského filmu poodhalují závoj své nevšední krásy.

Marek Čech