Kuki nabídne svým divákům obří adventní kolekci více než 600 filmů zdarma

Kuki nabídne svým divákům obří adventní kolekci více než 600 filmů zdarma

Spolu s rozšiřující se nabídnou různých IPTV roste také jejich péče o své zákazníky. Výborným příkladem budiž letošní vánoční nabídka filmů internetové televize Kuki.

Ta svým divákům "nadělí" vánoční dárek v podobně 600 titulů v šesti tematických sbírkách. Na své si přijdou milovníci filmové klasiky i fanoušci hollywoodských blockbusterů. Snímky budou dostupné během prosince, a poté až do konce ledna 2021. 

Kuki_banner_1200x628__11-2020__FILM_04b.png

Harmonogram vánočních filmových kolekcí KUKI 2020

  • 27. 11. České a slovenské filmy, Komedie a romantika
  •   6. 12. Životopisné filmy 
  • 13. 12. Akční filmy
  • 20. 12. Animované pohádky + České pohádky

První dvě kolekce jsou venku (česká a slovenská kinematografie + vybrané komediální a romantické filmy) – byly zpřístupněné již o první adventní neděli. Jsou tam tituly jako Pupendo, Kolja, Rozmarné léto nebo Na samotě u lesa, či  Teorie tygra. Ze zahraničních filmů to je třeba Scary Movie, Paddington. Z romantických filmů nechybí klasika Snídaně u Tiffanyho, ale zajímavé je, že Kuki mezi romantiku a komedii nabízí také dnes už kultovní Poslední tango v Paříži

V druhé kategorii životopisných filmů (vyjde 6. prosince) bude Železné lady, Vlka z Wall Street, Sociální síť, Jan Palach, Letec, či S láskou Vincent . Všechny filmy budou dostupné až do 31. ledna 2021.

Kuki_banner_1200x628__11-2020__FILM_06b.png

Mezi akčními filmy nebudou chybět filmy Spider-ManDesperadoSniper, Mizerové, MIB, Útěk z Alcatrazu či Hellboy. A nakonec to budou pohádky pro velké i malé, např.  Anděl páně, Zataženo, občas trakaře, Lovecká sezóna, Pat a Mat, Kouzelník Žito,  Kačenka a strašidlaPrince Bajaja a další. 

Zdroj: Kuki

 

Určitě si přečtěte

Články odjinud