Kuki v době koronavirových prázdnin nabízí placené kanály zdarma

13. března 2020
TWEET SDÍLET
Kuki v době koronavirových prázdnin nabízí placené kanály zdarma

Velmi příjemnou nabídku pro své zákazníky má brněnský SMART Comp. Zákazníci internetové televize Kuki dostanou zdarma přístup k jinak placeným seriálům pro děti a filmovým kanálům. Klienti poskytovatele internetu Netbox zase mají možnost Kuki v době koronavirových prázdnin bezplatně otestovat.

Brněnská Společnost SMART comp., která netbox i Kuki provozuje, se tak rozhodla reagovat na minimálně čtrnáct dní trvající uzavření českých škol kvůli šířícímu se koronaviru. „Situace je komplikovaná jak pro děti, které přijdou o svůj každodenní program, tak pro jejich rodiče. Ti musí jednak pečovat o své potomky, jednak mnohdy z domu pracovat. Aby se děti doma nenudily, zpřístupníme jim víc než pět desítek zábavných pořadů, mezi kterými nebudou chybět klasické večerníčkové příběhy nebo seriály Sofie První, Doktorka Plyšáková nebo Jake a piráti ze Země Nezemě. A pro rodiče pak máme dárek v podobě bezplatného přístupu k jinak placeným filmovým kanálům Filmbox Extra HD a Filmbox Premium HD. Snad tím alespoň trochu přispějeme ke zmírnění napětí ze současné situace,“ uvedl marketingový ředitel netboxu Lukáš Pazourek.

Pořady pro děti i filmové kanály zdarma budou mít uživatelé televize Kuki k dispozici od čtvrtka. „Oba kanály najdou lidé ve své nabídce televize Kuki. Všechny pořady pro děti jsou pak přímo v sekci seriály, a to na předních pozicích, kde jsou označené jako dárek,“ doplnil Lukáš Pazourek.

V době zrušených kulturních akcí, zavřených divadel a nepromítajících kin se pak SMART comp. rozhodl poslat Čechům zábavu domů. „Klientům netboxu, kteří mají pouze internet, poskytneme startovací televizní tarif Kuki zdarma. I oni pak budou mít přístup k dětským seriálům a filmovým kanálům. Doufáme, že jim televize ukrátí dlouhou chvíli a zpříjemní pobyt doma. Pro získání této služby nás pouze stačí kontaktovat přes web nebo na zákaznické lince,“ informoval Lukáš Pazourek.

Kromě bezplatné nabídky filmů a seriálů pro Čechy, jejichž každodenní režim naboural koronavirus, se brněnský poskytovatel internetu netbox snaží s rychle šířícím virem i aktivně bojovat. „V rámci zajíždění nového netbox datacentra podporujeme výzkum koronaviru COVID-19 prostřednictvím distribuovaných výpočtů v projektu Rosetta@home. Rosetta modeluje proteiny a vytváří modely jak přírodních, tak syntetických bílkovin, které pomohou dopravit lék na místo určení. Rosettě se podařilo analyzovat koronavirové proteiny o několik týdnů rychleji, než by to dokázala jakákoliv výzkumná laboratoř, a tím pomohla k poznání jak samotného viru, tak k vývoji antivirotik,“ popsal ředitel infrastruktury společnosti Smart Comp. Michal Rašovský.

Nové datacentrum se během 24 hodin dostalo na 36. příčku ve světovém žebříčku. „Pro fandy jsme vytvořili tým netbox, který je otevřený všem, kteří chtějí k výpočtům také přispět. Už teď tým patří mezi pět procent nejúspěšnějších,“ dodal Michal Rašovský.

Zdroj: Tisková zpráva

Témata článku: Kuki, IPTV


Sledujte start rakety Atlas 5 se sondou Lucy

Sledujte start rakety Atlas 5 se sondou Lucy

Jiří Černý
Vesmírné starty
Už brzy by mohly vznikat procesory se superrychlými paměťmi HBM3

Už brzy by mohly vznikat procesory se superrychlými paměťmi HBM3

Karel Javůrek
PamětiGrafické kartyTechnologie
40 ženských sex symbolů 21. století

40 ženských sex symbolů 21. století

Tyto filmy a jejich hvězdy, které se nestyděly, máme ještě v živé paměti. Oproti minulým dekádám se filmaři nebáli otevírat dosud tabuizovaná témata.

Marek Čech
Filmy a seriály
Resident Evil 7 už prodal celosvětově přes 10 milionů kusů

Resident Evil 7 už prodal celosvětově přes 10 milionů kusů

Sedmý díl hororové série slaví další velký milník.

Michal Maliarov
Resident Evil VIIByznys
Nejvíc sexy holky ve filmech: 60 nejslavnějších erotických symbolů

Nejvíc sexy holky ve filmech: 60 nejslavnějších erotických symbolů

Krásné ženy jsou pro mnohé erotické a sex symboly. Vybrali jsme ty nejslavnější z několika desetiletí filmové a seriálové tvorby. Najdete zde nejen fotografie, ale také název díla, které herečku proslavilo.

AVmania.czMarek Čech
Filmy a seriály