7
Fotogalerie

Lampička a Bluetooth reproduktor IKEA Vappeby. Nezmokne a vydrží hrát až 13 hodin

IKEA prodává Bluetooth reproduktory už nějaký čas, nyní přidala hrající lampičku VAPPEBY. Jde o přenosnou lampu s integrovaným Bluetooth reproduktorem. Vestavěná baterie s kapacitou 2x 3300 mAh nabídne 11 až 13 hodin reprodukce, USB-C konektor lze využít nejen pro nabití baterie, ale počítá se i s normálním poslechem doma, a tak je konektor skrytý ve stojanu.

Potěší, že se s využitím venku se počítá také, odolnost dle IP65 zajišťuje ochranu proti dešti. Lapa tedy posvítí i zahraje. Propojení se smartphonem je samozřejmě přes Bluetooth, zajímavostí je funkce Spotify Tap – po stisknutí tlačítka reproduktor umí spustit na připojeném smartphonu spustí Spotify a začne automaticky přehrávat hudbu.

1.JPG

Když hudbu zastavíte, tak se reproduktor automaticky po 20 minutách vypne. Světlo samotné můžete nastavit na 100 % nebo 50 % intenzity, samozřejmě lze světlo i zcela vypnout a poslouchat pouze hudbu. 

Bluetooth lampička IKEA Vappeby se už začala prodávat, stojí 1 690 Kč, v ČR je zatím dostupná pouze v modré variantě, v zahraničí pak i světle šedé. 

Zdroj: Ikea

Určitě si přečtěte

Články odjinud