8
Fotogalerie

Lehká bezdrátová sluchátka Jays x-Seven Wireless jako upgrade dražších x-Five

Drtivý nástup zcela bezdrátových TWS sluchátek nutí výrobce přehodnotit svoji nabídku a také cenovou politiku větších modelů. Příkladem toho jsou nová sluchátka Jays, která firma letos představila v polovině roku a na podzim se dostaly do obchodů. Nová bezdrátová sluchátka Jays x-Seven Wireless přitom vychází z předloňského designového modelu x-Five, přitom jsou o dost levnější.

Jays x-Seven Wireles je klasický lehký bezdrátový headset. Polstrovaný, pružný hlavový most doplňují skládací supraaurální mušl (na uši). Komfort náušníků přitom zajišťuje paměťová pěna. Měniče mají průměr 40 mm, kvalita zvuku by měla odpovídat dražším x-Five.

Proti předchůdci má delší výdrž na jedno nabití, 24 hodin, a také se nabíjí už přes USB-C. O připojení se stará Bluetooth 5.0, samozřejmostí jsou vestavěné mikrofony a podpora hlasových asistentů Siri a Asistent Google.

Vyrábí se v několik barvách, v ČR se dá koupit žlutá, zelená a černá. Nejzajímavější je ale cena, tak je proti X-Five (2 690 Kč) o dost nižší – 1 790, aktuálně se dají koupit zlevněné na 1 190 Kč. Takže pokud se vám novinka líbí...

Zdroj: Jays 

Určitě si přečtěte

Články odjinud