Lehká bezdrátová sluchátka SoundMAGIC P23BT mají aptX HD a výdrž 60 hodin

22. září 2021
TWEET SDÍLET

Značka SoundMAGIC je známá kvalitními špuntovými sluchátky s výborným poměrem cena/výkon. Nyní přišel výrobce s novinkou, lehkými bezdrátovými sluchátky SoundMAGIC P23BT.

Novinka potěší nejen přepojením přes Bluetooth 5.0, ale především možností výběru mezi kodeky aptX, aptX HD, AAC, či standardní SBC. Výrobce slibuje velmi dobrou stabilitu připojení připojení až do vzdálenosti 13 metrů. 

Klepněte pro větší obrázek

Dalším lákadlem je velká výdrž na jedno nabití. Sluchátka mají vydržet 54 až 60 hodin poslechu hudby. Pokud sluchátka vybijete, tak rychlých 10 minut nabíjení vám dá rovnou 5 hodin poslechu.  Samozřejmostí je vestavěný mikrofon pro vyřizování hovorů, zabudované potlačení okolního hluku CVC8.0 má zvýšit srozumitelnost při hovorech, nebo při komunikaci s hlasovým asistentem. 

Co se konstrukce týče, tak je velmi lehká (156 gramů) a skládací. O pohodlí se starají náušníky z paměťové pěny. Ovládání je (na danou cenovou relaci) překvapivě dotekové, takže posuv skladeb, přehrávání, pauza, příjem hovorů, to vše je dostupné. 

U nás se zatím sluchátka neprodávají, dostupná jsou ale na webu SoundMAGIC  za 58 Euro, na pultu by tak sluchátka P23BT mohla stát velmi příjemných 1 400 Kč.

Zdroj: SoundMAGIC

Témata článku: Bezdrátová sluchátka, aptX, Bluetooth, SoundMAGIC


Konzolová verze Insurgency: Sandstorm dostala startovní trailer

Konzolová verze Insurgency: Sandstorm dostala startovní trailer

Nažhavte své konzole, vydání se dočkáme už příští týden.

Oto Schultz
FPSVideo
40 ženských sex symbolů 21. století

40 ženských sex symbolů 21. století

Tyto filmy a jejich hvězdy, které se nestyděly, máme ještě v živé paměti. Oproti minulým dekádám se filmaři nebáli otevírat dosud tabuizovaná témata.

Marek Čech
Filmy a seriály
22 nejlepších erotických thrillerů. Kde je najdete online?

22 nejlepších erotických thrillerů. Kde je najdete online?

V žáru vášně, Osudová přitažlivost, Základní instinkt, Ďábelská svůdkyně, Nebezpečné hry, Dvojitý milenec. Exkurze do historie subžánru erotických thrillerů, v němž se napětí mísí se vzrušením.

Marek Čech
Filmy, které musíte vidět
Co vy na to? Využijete ve Windows 11 aplikace z Androidu?

Co vy na to? Využijete ve Windows 11 aplikace z Androidu?

Vladislav Kluska
Windows 11Co vy na to?Android