6
Fotogalerie

Lehká bezdrátová sluchátka SoundMAGIC P23BT mají aptX HD a výdrž 60 hodin

Značka SoundMAGIC je známá kvalitními špuntovými sluchátky s výborným poměrem cena/výkon. Nyní přišel výrobce s novinkou, lehkými bezdrátovými sluchátky SoundMAGIC P23BT.

Novinka potěší nejen přepojením přes Bluetooth 5.0, ale především možností výběru mezi kodeky aptX, aptX HD, AAC, či standardní SBC. Výrobce slibuje velmi dobrou stabilitu připojení připojení až do vzdálenosti 13 metrů. 

soundmagic-p23bt-2021-main-1000x1000_1280x1280.jpg

Dalším lákadlem je velká výdrž na jedno nabití. Sluchátka mají vydržet 54 až 60 hodin poslechu hudby. Pokud sluchátka vybijete, tak rychlých 10 minut nabíjení vám dá rovnou 5 hodin poslechu.  Samozřejmostí je vestavěný mikrofon pro vyřizování hovorů, zabudované potlačení okolního hluku CVC8.0 má zvýšit srozumitelnost při hovorech, nebo při komunikaci s hlasovým asistentem. 

Co se konstrukce týče, tak je velmi lehká (156 gramů) a skládací. O pohodlí se starají náušníky z paměťové pěny. Ovládání je (na danou cenovou relaci) překvapivě dotekové, takže posuv skladeb, přehrávání, pauza, příjem hovorů, to vše je dostupné. 

U nás se zatím sluchátka neprodávají, dostupná jsou ale na webu SoundMAGIC  za 58 Euro, na pultu by tak sluchátka P23BT mohla stát velmi příjemných 1 400 Kč.

Zdroj: SoundMAGIC

Určitě si přečtěte

Články odjinud