Letní olympijské hry v Paříži bude streamovat Max i bez příplatku za sportovní balíček | Zdroj: domeckopol / Pixabay

Zdroj: domeckopol / Pixabay

Letní olympijské hry v Paříži bude streamovat Max i bez příplatku za sportovní balíček

Kompletní vysílací zpráva na LOH v Paříži v Evropě drží Eurosport a část z nich pak sublicencuje partnerům, u nás půjde o Českou televizi. Ta si vyjednala, že odvysílá 340 hodin přímých přenosů a měla by pokrýt veškerá vystoupení českých sportovců. Kdo by ale chtěl vidět kompletní olympiádu, bez Eurosportu se neobejde. Kromě placených balíčků na kabelovkách, IPTV nebo satelitu je možné tyto stanice také streamovat online.

Včera jsme sice psali, že Eurosport Premium končí, Eurosport je ale však přikoupit za 70 Kč měsíčně k videotéce Max. Olympiáda probíhající od 26. července do 11. srpna se nicméně bez tohoto balíčku obejde a divákům bude stačit jen předplatné Max Standard, které stojí 219 Kč měsíčně.

Komu jde jen o sport, ten ani nemusí připlácet na 299 Kč za Max Premium, protože jeho výhody jako souběžné streamování na čtyřech zařízeních a rozlišení 4K se stejně sportu netýká. Tam je maximem 1080p a sledování na dvou zařízeních.

V tuto chvíli ale ještě nevíme, jak bude olympijský speciál na Maxu vypadat. Jestli opravdu nabídne všechny živé přenosy i záznamy, nebo k něčemu bude potřebný onen balíček Sport za 70 Kč.

Určitě si přečtěte

Články odjinud