LG HLX56S 3D Blu-ray Sound Bar: Nový zážitek ze špičkového obrazu a zvuku

29. srpna 2011

Společnost LG Electronics (LG), která je světovým lídrem a inovátorem v oblasti domácí zábavy, představuje nový přehrávač 3D Blu-ray™ disků s integrovanými reproduktory, LG HLX56S. Designové zařízení nabídne nevídaný filmový zážitek v kompaktních rozměrech.

Přehrávač si poradí nejen s obyčejnými Blu-ray disky, ale přehrává i filmy ve 3D. Pokud má zákazník 3D televizor, můžete si 3D kino vychutnat doma s plným komfortem. O špičkový zvuk se stará 4.1 kanálový zvukový systém, který má ohromující výkon 430 wattů. Ten dokáže každou místnost naplnit zvukem. O přirozené basy se stará bezdrátový subwoofer. Aby byl požitek ze zvuku co nejlepší, připravili inženýři v LG celkem sedm zvukových profilů pro různé typy přednesu.

„Nový LG HLX56S je skutečně výjimečným produktem. Dokáže přehrávat video v ohromující kvalitě a ještě přidává špičkový zvukový zážitek. To vše ve velmi kompaktním a designovém balení. Je to velký technologický pokrok v domácí zábavě,“ uvedl Martin Malý, tiskový mluvčí společnosti LG Electronics CZ.

HLX56S se vyznačuje minimalistickým a sofistikovaným designem. Dojem luxusu navozuje kovový rámeček celého zařízení. Byl navrhován tak, aby designově doplňoval televizor LG 47LW7700 s technologií 3D LED TV. Oba produkty jsou jak technologickou, tak designovou špičkou ve svém segmentu. V novém zařízení najdete ty nejlepší technologické vychytávky. LG HLX56S je vybaven funkcí SmartTV, díky čemuž je možné na televizoru surfovat po internetu, sledovat prémiový obsah, instalovat speciální aplikace (LG Apps) nebo hrát hry. Přehrávač není nutné ovládat jen pomocí dodávaného ovladače. Kdo vlastní smartphone s operačním systémem Android, nebo iPhone, může si nainstalovat aplikaci, kterou je možné všechny funkce ovládat komfortně přes dotykovou obrazovku zařízení. Díky funkci Wi-Fi Direct™ lze jednoduše přehrávat multimediální obsah, ať už je umístěn v počítači, notebooku nebo ve smartphonu.

LG HLX56S se na českém a slovenském trhu prodává za doporučenou maloobchodní cenu 16 999,‑ Kč vč. DPH.

Specifikace:

  • Přehrávání 3D Blu-ray Disc™
  • 430 W 4.1 Ch
  • Bezdrátový aktivní subwoofer
  • Wi-Fi Direct™
  • Smart TV
  • LG Remote (aplikace pro smartphony)
  • 3× HDMI (2 vstupy, 1 výstup)
  • Podpora ARC přes HDMI 1.4
  • Přehrávání a dobíjení zařízení iPhone a iPod

Témata článku: Tiskové zprávy

Určitě si přečtěte

40 ženských sex symbolů 21. století

40 ženských sex symbolů 21. století

Monica Bellucci, Eva Green, Scarlett Johansson, Megan Fox, Mila Kunis, Christina Hendricks, Margot Robbie, Léa Seydoux, Alicia Vikander a erotické scény, v nichž se objevily.

Marek Čech

Marek Čech
Filmy
Dokud vás smrt nerozdělí. Jak funguje doživotní záruka na sluchátka Koss?

Dokud vás smrt nerozdělí. Jak funguje doživotní záruka na sluchátka Koss?

76 Lukáš Václavík

Lukáš Václavík
SluchátkaKoss
TCL 65C815: Stohertzový 4K HDR LCD televizor s výborným zvukem [test]

TCL 65C815: Stohertzový 4K HDR LCD televizor s výborným zvukem [test]

Volali jste po testu TCL a tak ho zde máte. Android OS, VA panel a 100 Hz. To na první pohled nezní špatně, co říkáte?

27 Alexandr Bray

Alexandr Bray
TCLLCD a LEDTestyTelevizory
10 nejlepších filmů o lásce s lesbickou tématikou

10 nejlepších filmů o lásce s lesbickou tématikou

Láska je láska, Vrcholné umění, Loving Annabelle, Děcka jsou v pohodě. Proč vyobrazení vášně v lesbických romancích působí opravdověji?

32 Marek Čech

Marek Čech
Filmy
25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

Filmové parodie jsou divácky velmi vděčné a mezi filmaři oblíbené. Tvůrci v nich mohou totiž zcela beztrestně vykrádat cizí díla a v jejich nápodobě popustit uzdu své fantazii. Vybrali jsme nejlepší zahraniční i české parodie.

29 Jaromír Puk, Marek Čech

Jaromír PukMarek Čech
Filmy, které musíte vidět
10 tipů na levný televizor se skvělým poměrem cena/výkon

10 tipů na levný televizor se skvělým poměrem cena/výkon

Vybrali jsme nejzajímavější televizory s výborným poměrem cena/výkon. Od těch menších a velmi levných, po ty vybavenější a větší, které se však stále vyplatí.

75 Jaromír Puk

Jaromír Puk
Televizory