LG HLX56S 3D Blu-ray Sound Bar: Nový zážitek ze špičkového obrazu a zvuku

29. srpna 2011

Společnost LG Electronics (LG), která je světovým lídrem a inovátorem v oblasti domácí zábavy, představuje nový přehrávač 3D Blu-ray™ disků s integrovanými reproduktory, LG HLX56S. Designové zařízení nabídne nevídaný filmový zážitek v kompaktních rozměrech.

Přehrávač si poradí nejen s obyčejnými Blu-ray disky, ale přehrává i filmy ve 3D. Pokud má zákazník 3D televizor, můžete si 3D kino vychutnat doma s plným komfortem. O špičkový zvuk se stará 4.1 kanálový zvukový systém, který má ohromující výkon 430 wattů. Ten dokáže každou místnost naplnit zvukem. O přirozené basy se stará bezdrátový subwoofer. Aby byl požitek ze zvuku co nejlepší, připravili inženýři v LG celkem sedm zvukových profilů pro různé typy přednesu.

„Nový LG HLX56S je skutečně výjimečným produktem. Dokáže přehrávat video v ohromující kvalitě a ještě přidává špičkový zvukový zážitek. To vše ve velmi kompaktním a designovém balení. Je to velký technologický pokrok v domácí zábavě,“ uvedl Martin Malý, tiskový mluvčí společnosti LG Electronics CZ.

HLX56S se vyznačuje minimalistickým a sofistikovaným designem. Dojem luxusu navozuje kovový rámeček celého zařízení. Byl navrhován tak, aby designově doplňoval televizor LG 47LW7700 s technologií 3D LED TV. Oba produkty jsou jak technologickou, tak designovou špičkou ve svém segmentu. V novém zařízení najdete ty nejlepší technologické vychytávky. LG HLX56S je vybaven funkcí SmartTV, díky čemuž je možné na televizoru surfovat po internetu, sledovat prémiový obsah, instalovat speciální aplikace (LG Apps) nebo hrát hry. Přehrávač není nutné ovládat jen pomocí dodávaného ovladače. Kdo vlastní smartphone s operačním systémem Android, nebo iPhone, může si nainstalovat aplikaci, kterou je možné všechny funkce ovládat komfortně přes dotykovou obrazovku zařízení. Díky funkci Wi-Fi Direct™ lze jednoduše přehrávat multimediální obsah, ať už je umístěn v počítači, notebooku nebo ve smartphonu.

LG HLX56S se na českém a slovenském trhu prodává za doporučenou maloobchodní cenu 16 999,‑ Kč vč. DPH.

Specifikace:

  • Přehrávání 3D Blu-ray Disc™
  • 430 W 4.1 Ch
  • Bezdrátový aktivní subwoofer
  • Wi-Fi Direct™
  • Smart TV
  • LG Remote (aplikace pro smartphony)
  • 3× HDMI (2 vstupy, 1 výstup)
  • Podpora ARC přes HDMI 1.4
  • Přehrávání a dobíjení zařízení iPhone a iPod

Témata článku: Tiskové zprávy


AMD uvádí levný Radeon RX 6600. K dispozici jsou i testy z celého světa

AMD uvádí levný Radeon RX 6600. K dispozici jsou i testy z celého světa

** AMD představilo nejlevnější desktopovou grafickou kartu řady Radeon RX 6000 ** Nový model je postaven proti GeForce RTX 3060 ** Problémem je ale dostupnost

Karel Javůrek
Radeon RX 6000Grafické kartyAMD
40 ženských sex symbolů 21. století

40 ženských sex symbolů 21. století

Tyto filmy a jejich hvězdy, které se nestyděly, máme ještě v živé paměti. Oproti minulým dekádám se filmaři nebáli otevírat dosud tabuizovaná témata.

Marek Čech
Filmy a seriály
Nejvíc sexy holky ve filmech: 60 nejslavnějších erotických symbolů

Nejvíc sexy holky ve filmech: 60 nejslavnějších erotických symbolů

Krásné ženy jsou pro mnohé erotické a sex symboly. Vybrali jsme ty nejslavnější z několika desetiletí filmové a seriálové tvorby. Najdete zde nejen fotografie, ale také název díla, které herečku proslavilo.

AVmania.czMarek Čech
Filmy a seriály
Netflix: 25 nejoblíbenějších filmů a seriálů v říjnu 2021

Netflix: 25 nejoblíbenějších filmů a seriálů v říjnu 2021

Tyto filmy a seriály jsou teď na českém Netflixu nejoblíbenější. Nerozlišujeme žánr, stáří ani hodnocení na filmových webech. Jde o souhrnnou oblíbenost za poslední týdny, kterou zjišťuje web FlixPatrol.

Ondřej Králík
Netflix