LG: stylový DVD mikrosystém FB163

Nový mikrosystém společnosti LG s označením FB163 je dalším produktem exkluzivní spolupráce LG s Markem Levinsonem, světoznámým audioexpertem. Stejně jako na zvukových kvalitách si výrobce dal záležet na atraktivním vzhledu a dotykovém ovládání Eclipse, což je touchpad, který se vše snadno ovládá letmým dotykem prstů. Designérský tým LG vsadil na lesklou černou s elegantním podsvícením a horní části reproduktorů pokryl hliníkem.

Zvukové efekty LG FB163 jsou dle výrobce tak silné a bohaté, že byste je čekali od daleko většího přístroje. I přes kompaktní rozměry se může LG FB163 nabízí vysoký výkon 160 wattů. Třípalcové parabolické reproduktory v kombinaci s technologií VSM (virtuální zvukový matrix) zaručují prostorový zvuk v dokonalé kvalitě, ať už při sledování filmu nebo posluchu hudby. Na vyladění zvuku systému LG FB163 se podílel slavný Mark Levinson, guru špičkových audio zařízení, kterému se přezdívá „Zlaté ucho“ a již 35 let je nejuznávanějším odborníkem v  oboru. 

FB163-350px_lge.jpg FB163-350pxAlt1_LG01.jpg

Pro vlastníky iPodů je dobrou zprávou, že FB163 je vybaven dokovací stanicí, takže je možné poslouchat hudbu a současně nabíjet připojený iPod. Díky USB vstupu není problémem přehrávat a nahrávat hudbu ze všech přenosných USB zařízení. Novinkou je také funkce USB Direct Recording umožňující snadný a rychlý převod CD do formátu MP3. Stačí jen zasunout disk do přístroje a LG FB163 automaticky převede skladby do MP3 souborů. Navíc dokáže přehrávat i formáty DVD+-R/RW a DivX s podporou českých titulků.

Doporučená cena audiosystému LG FB163 je 6 990 Kč.

Určitě si přečtěte

Články odjinud