joey
16. října 2016 • 15:08

Dobrý den, díky za super recenzi! Konečně se někdo zaměřil trochu více na zvukovou stránku telefonu a především výstup do sluchátek. :-) Všude jenom hodnotí "stereo" reproduktory a přiložená sluchátka v balení. Ikdyž podle pohledu mhd všichni poslouchají hlavně přes sluchátka...Mám jen dotaz, zda plánujete i recenzi dalších telefonů podobného rázu, například HTC 10? A ještě.....myslíte, že pro telefon mají smysl sluchátka mezi 10.000 - 15.000 Kč? Konkrétně Grado RS2e nebo SR325e.Díky.

František  Bína
16. října 2016 • 21:52 • externí redaktor AVmania.cz

Podobný test jsem chtěl udělat delší dobu, ale sehnat telefon na test trvalo překvapivě dlouho.Další testy telefonů aktuálně neplánuju. Mám dost věcí o čem psát a protože se jedná jen o můj koníček, na psaní nemám moc času a víc si vybírám. Navíc nový telefon s marketingem zmiňujícím kvalitní výstup tu máme každý měsíc a nedá se to jednoduše stíhat.K telefonu úrovně LG V10 si klidně dokáži představit in-ear či přenosná sluchátka i v cenách kolem 15 tisíc. Ale domácí modely Grada, Sennheiseru, atd, přeci jen potřebují trochu více.

P1
22. září 2016 • 10:06

Díky za článek, s těma krokama mam taky problém. Jen nevím kde seženu vývojářskou verzi PowerAmp. není to nějaká verze pro Rootlý zařízení? Dík

František  Bína
22. září 2016 • 10:14 • externí redaktor AVmania.cz

Žádný root není nutný, prostě se jen stáhne apk soubor a v zařízení se musí povolit instalace věcí mimo store: http://forum.powerampapp.com/index.php...

Mildaaa
20. září 2016 • 14:40

Díky za audio recenzi mobilu. Doufám, že se nějaké další v budoucnu zas dočkám.

Doktor Trychtýř
20. září 2016 • 10:07

Takže se můžeme v brzké době těšit na test přehrávačů AK? :-)

František  Bína
20. září 2016 • 10:45 • externí redaktor AVmania.cz

Jak brzo bude přímo test na webu se ještě uvidí, ale hodně brzo čekejte nějaké dojmy na fóru.

ASDF
19. září 2016 • 20:50

LG V10 si nemůžu vynachválit, nejen co se týče zvuku, ale v podstatě všeho. Podle mě je to dnes naprosté top mezi mobily. Kam se na něj hrabe nějaký Galaxy S7. Perfektní displej , perfektní foťák, který podle mě nemá konkurenci (srovnával jsem s Galaxy S7 a opět- kam se na něj hrabe. Mnohem přirozenější barevné podání, větší prokreslenost, detaily..), je neuvěřitelně svižný a dokonce i výdrž baterky při vypnutých zbytečností jako určování polohy a pod. velice solidní.
A neposlední řadě je velice stylový a nezaměnitelný. Má certifikaci armádní odolnosti a vydrží bez úhony pád z metru a půl. Má působivé ocelové bočnice a zadní silikonový kryt, který se nepoškrábe. Nechápu, proč na něj LG neudělalo větší reklamu, protože podle mě nemá konkurenci.
Jen ta velikost je věc, která mi trochu vadí. Klidně mohl mít jen 5,5 palce. Těch 5,7 plus sekundární displej už je prostě moc. Na druhou stranu ten sekundární displej je dost šikovná věc. Jak si na něj jednou člověk zvykne, tak už si neumí představit mobil bez něj.

David
5. října 2016 • 12:04

Souhlasím těch 5,7 palců je už moc, 5,5 - 5,2 by byl ideál😍. To už by ale zase neprodaly G5 s 5,2.

sarga
19. září 2016 • 15:28

Taky jsem nějakou chvíli používal telefon IP5s, ale musel jsem přepínat do leteckého režimu. Pořád jsem slyšel nějaké rušení, nebo co to bylo. Za 4t.koupil ipod 6g a mám klid.Jako přehrávač používám Neutron, kde taky ta regulace není nic moc. Ono vlastně na IP a v IOS je to vždy na draka(velké skoky). Koupil jsem nakonec VolumeMaster, kde je to v klidu.
https://itunes.apple.com/us/app/volume-master-dial... ...
Ten Poweramp mě zajímá, nezkoušel jste ho někdo v porovnání s Neutronem?

Defcon
19. září 2016 • 15:42

Ahoj chvíli jsem je zkoušel.
Neutron spousta zvukového nastavení a přizpůsobení, ale naprosto šílené UI. Když si na to člověk zvykne, tak se s tím dá vyhrát téměř jako s Viper4Android.
Poweramp, má sice na první pohled méně nastavení, ale výborné UI, v alfa verzi je nastavení celkem dost rozšířené, ale stále nedosahuje možností Neutronu. Ve stabilní verzi PowerAmpu zatím není rozšíření regulace implementováno (resp. nebylo než jsem přešel na alfa verzi 2 měsíce zpět) Jinak ze zkušeností mi více vyhovoval PowerAmp než Neutron, hlavně díky lepší správě souborů, ikdyž jak říkám je to o zvyku.

sarga
19. září 2016 • 15:55

V čem mě Neutron vyhovuje, že se k muzice mohu připojovat na server, nemusím nic kopírovat do přehrávače, což v IOS jde jen přes iTunes a ten s mnoha formáty jak známe neporadí. Teď jsem zkoušel nějaký jetAudio, tam stream taky ne. PowerAmp s úložištěm taky asi nespolupracuje, co?
Souhlasím, že to ovládání Neutronu je masakr, ale jsi psal, člověk si ale zvykne. A celkem je to stabilní. Jak se to nastaví, tak je pokoj.

uni
19. září 2016 • 17:09

Přesně to byl důvod, proč jsem také utekl od poslechu z telefonu. "Digitální šum" na pozadí, když si to datovalo, apod. Navíc někteří výrobci prostě nevěnují dostatečnou pozornost odstínění signálu od rušení.
V zásadě se nyní vyřešilo přesunem D/A převodníku vně telefon (Apple iPhone 7 a přístroje s USB audio výstupem).

Jarda
19. září 2016 • 19:56

Neutron je zvukově zasadně lepší. Když si člověk pohraje s nastavením equalizeru a že těch možnosti je hodně, pak nemá chybu.

Tomáš
19. září 2016 • 15:16

LG V10 vlastním půl roku, koupil jsem ho hlavně kvůli kvalitě zvukového výstupu.To, že nestačí na nejlepší samostatné přehrávače je jasné, ale pokud člověk nechce s sebou tahat další přístroj, tak je to špičkové řešení. Další věcí je, že díky velkému a svižnému displeji je např. komfort obsluhy Spotify opravdu náramný :-)

Lool
22. září 2016 • 20:42

Ano, jen v kapse moc sedi :-P

Th0r
19. září 2016 • 8:05

Chtel bych se zeptat, co je dedikovany prehravac? Zkusil jsem Google, ale ani ten si nevi rady. A pokud tenhle vysoce odborny vyraz (ironie) vysvetluje, tak ve vztahu k PC. Tak nevim. Mozna by bylo dobre psat clanky cesky, pro hloupe. Cizi slovicko, tomu doda punc takoveho spise buranismu. Vzdycky si vzpomenu na legendarni film Kurva hosi,.....

Martin
19. září 2016 • 9:14

Dedikovaný přehrávač = jednoúčelový přehrávač :-)

RK
20. září 2016 • 15:43

vyhradeny, "na to urceny", ... neverim, ze to ujo Google nenasiel :)

Určitě si přečtěte

Články odjinud