Liberator: Operace Avalanche – trailer na animovaný válečný seriál od Netflixu

25. října 2020
TWEET SDÍLET

K chystaným zajímavým počinům Netflixu zajisté bude patřit nový seriál Liberator: Operace Avalanche. V podstatě jde čtyřhodinový film rozdělený do čtyř hodinových dílů. 

Co čem má Liberator: Operace Avalanche dle Neflixu být? "Nesourodá jednotka odhodlaných vojáků zvyklých dělat si věci po svém razí za druhé světové války cestu invazi Spojenců do Itálie." Seriál je natočený dle skutečných událostí a sleduje jednotku známou jako Thunderbirds během válečné operace Avalanche. Budeme sledovat osudy amerického velitele Felixe Sparkse, během jeho pět set dnů dlouhé cesty, kterou spolu se svojí jednotkou urazil při osvobozování Evropy. 

Klepněte pro větší obrázek

Seriál vznikl na základě knihy The Liberator: One World War II Soldier’s 500-Day Odyssey, kterou napsal Alex Kershaw. O scénář seriálu se postaral Jeb Stuart, který kdysi psal scénáře k takovým hitům jako Smrtonosná past, Kriminál, či Uprchlík. O režii se postaral poměrně zkušený Grzegorz Jonkajtys. Zajímavá je i samotná vizuální stránka seriálu, která kombinuje hrané scény s animací a digitálními efekty. 

Seriál Liberator: Operace Avalanche má na Netflixu premiéru 11.11., kdy se celosvětově slaví Den válečných veteránů. 

Speciál: Netflix

Netflix je populární streamovací videoslužba. Kromě filmů, seriálů a dokumentů, které nakupuje, produkuje i svůj vlastní obsah. Nechybí ani mnoho populárních českých filmů, velká část zahraniční produkce obsahuje české titulky, některé tituly mají i český dabing.

Témata článku: , , , ,