Marek Lutonský doporučuje: Na co se dívám a vy byste měli taky

11. května 2021
TWEET SDÍLET

Formule 1: Touha po vítězství

Dal jsem na doporučení, i když se mi moc nechtělo, protože formule 1 mě nijak neoslovuje. Ale tento seriál je vynikající! Netflix se dostal s kamerami do soukromí některých týmů a pro každý díl dokázal z dění v pozadí závodů postavit příběh. Často o soupeření jezdců jednoho týmu, o rivalitě mezi stájemi, přestupech; víc o tom, jak se nedaří, než o úspěších.

Je to nečekaně napínavé, skvěle natočené, plné techniky. Sám jsem příkladem, že seriál zaujme i ty, které jinak formule vůbec nebere. Zkuste ho.

Klepněte pro větší obrázek

Hodnocení IMDb: 86 %

  • Žánr: Dokumentární seriály
  • Původní název: Formula 1: Drive to Survive
  • Původ a premiéra: Velká Británie, 2019

Kde si film můžete pustit: Netflix (dabing a titulky)

O co tady jde?

Tipů na dobré filmy a seriály není nikdy dost a osobní doporučení často fungují nejlépe. Proto jsme se v redakci domluvili a občas někdo z nás připraví přehled, co ho osobně a zcela subjektivně v poslední době v nabídce streamingových služeb zaujalo.

Své tipy už napsali Marek Lutonský, Vláďa KluskaTomáš HolčíkLukáš Václavík, Martin MiksaPetr Urban a Markéta Mikešová.

Speciál: Netflix

Netflix je populární streamovací videoslužba. Kromě filmů, seriálů a dokumentů, které nakupuje, produkuje i svůj vlastní obsah. Nechybí ani mnoho populárních českých filmů, velká část zahraniční produkce obsahuje české titulky, některé tituly mají i český dabing.

Témata článku: Filmy a seriály, Filmy, které musíte vidět, Netflix, Filmy on-line, HBO, Seriály, Na co se díváme