Love, Death & Robots: jeden z nejlepších seriálů Netflixu se vrací v druhé sezóně

Netflix má spousty zajímavých seriálů, ale málo který dosahuje úrovně Love, Death & Robots. Velkou výhodou je kombinace animovaného provedení a faktu, že jde o krátké příběhy. Navíc tvůrci měli minimální omezení, a tak vznikla série sci-fi povídek, které spojuje pouze téma. 

love_death_and_robots_ver2_xlg.jpg

V seriálu se střídá cyberpunk, hororové fantasy, černé komedie, klasické sci-fi a každý díl je zpracování jiným způsobem. Díky krátké stopáži není zbytečně nic natahováno, v povídkách se nemusí "vařit z vody" a přitom (nebo právě proto) se rozhodně nebudete nudit. Některé díly jsou kvalitnější a jejich myšlenka by vystačila na celovečerní film, jiné jsou spíše kratší hříčky, společnou ale mají zcela zjevnou tvůrčí svobodu, která je využita na maximum. 

Za projektem stojí Tim Miller, režisér jedničky Deadpoola Jennifer Yuh (režisérka Kung Fu Panda 2 a 3). Druhá série bude na Netflixu 14.5.2021, pokud jste ještě neviděli první sezonu, tak vřele doporučuji ji shlédnout. 

Speciál: Netflix

Netflix je populární streamovací videoslužba. Kromě filmů, seriálů a dokumentů, které nakupuje, produkuje i svůj vlastní obsah. Nechybí ani mnoho populárních českých filmů, velká část zahraniční produkce obsahuje české titulky, některé tituly mají i český dabing.

Určitě si přečtěte

Články odjinud