Lukáš Václavík doporučuje: Na co se dívám a vy byste měli taky

Letos od jara jsem toho moc neviděl, proto doporučuji i některé starší filmy a seriály, které mě bavily a které nejsou tolik „profláknuté“. Žádný z tipů ještě nebyl na seznamech kolegů, takže si videotéku můžete doplnit čerstvým obsahem.

Sexify

Polskou tvorbu vůbec nesleduji. Pamatuji si snad jen Sexmisi a teď mi nějakou dobu zůstane v hlavě Sexify. Je o trojici vysokoškolských studentek, které vymýšlejí aplikaci pomáhající ženám dosáhnout orgasmu. Samy přitom mají v intimním životě problémů nad hlavu. Jedna je „coura“, druhá přísná katolička a třetí ještě sebe samu ani neobjevila, protože se nemůže odtrhnout od počítače. Zdaleka to není na úrovni britského Sex Education, ale díky těm hrdinkám mě to bavilo až do konce.

Hodnocení IMDb: 65 %

  • Žánr: Komediální seriály
  • Režie: Piotr Domalewski
  • Hrají: Aleksandra Skraba, Sandra Drzymalska, Maria Sobocińska
  • Původ a premiéra: Polsko, 2021

Kde si film můžete pustit: Netflix (dabing a titulky)

O co tady jde?

Tipů na dobré filmy a seriály není nikdy dost a osobní doporučení často fungují nejlépe. Proto jsme se v redakci domluvili a občas někdo z nás připraví přehled, co ho osobně a zcela subjektivně v poslední době v nabídce streamingových služeb zaujalo.

Své tipy už napsali Marek Lutonský, Vláďa KluskaTomáš HolčíkLukáš Václavík, Martin MiksaPetr Urban a Markéta Mikešová.

Speciál: Netflix

Netflix je populární streamovací videoslužba. Kromě filmů, seriálů a dokumentů, které nakupuje, produkuje i svůj vlastní obsah. Nechybí ani mnoho populárních českých filmů, velká část zahraniční produkce obsahuje české titulky, některé tituly mají i český dabing.

Témata článku: , , , , ,