Luxusní sluchátka B&O Beoplay H95 mají uspokojit ty nejnáročnější

3. září 2020
TWEET SDÍLET

Pokud máte pocit, že sluchátka s aktivním potlačením hluku jsou drahá, tak vás Bang & Olufsen vyvede z omylu. Jejich nový model Beoplay H95 slibuje prémiový zvuk i provedení a je vyroben k 95 výročí firmy. A cena? 800 Euro, což je zhruba 21 000 Kč. A pokud máte pocit, že o to nebude zájem, tak limitovaná edice 95 číslovaných kusů je už vyprodaná. 

Kvalitou provedení je Bang & Olufsen známý. Náušníky s paměťovou pěnou jsou z jehněčí kůže, zbytek je kombinace hliníku, titanu a hovězí kůže. Zajímavostí je nastavení hlasitosti otočným kroužkem na jedné straně, otočný kroužek na druhé straně pak slouží k nastavení úrovně aktivního potlačení hluku.

O zvuk se starají 40 mm titanové měniče, zaručí frekvenční rozsah 20 Hz až 22 000 Hz, samozřejmě nesmí chybět adaptivní potlačení okolního hluku. Sluchátka mají celkem šest mikrofonů, vždy čtyři se starají o potlačení hluku a čtyři případně o kvalitní zvuk při hovorech. Podpora hlasových asistentů Amazon Alexa, Google a Siri samozřejmě nesmí chybět. 

Klepněte pro větší obrázek

Potěší připojení přes Bluetooth 5.1, kromě AAC je zde nový adaptivní aptX kodek a samozřejmě SBC. Kromě toho lze sluchátka připojit odpojitelným kabelem s konektorem Jack 3,5mm, v pasivní režimu mají sluchátka 12 ohmů. 

Sluchátka jsou také zajímavá vynikající 38 hodinovou výdrží při bezdrátovém poslechu s aktivním potlačením hluku, pokud ANC vypnete, dostanete se na 50 hodin. 

Pokud o ně máte zájem, tak v prodeji budou od 10. října v černé a světle šedé variantě.

Zdroj: Bang & Olufsen

Témata článku: Sluchátka, Bezdrátová sluchátka, ANC, Bluetooth, aptX, Bang & Olufsen, Sluchátka na Heureka.cz