Luxusní True Wireless sluchátka Beoplay EX od Bang & Olufsen zaujmou designem, odolností i aptX kodekem

9. května 2022
TWEET SDÍLET

Bang & Olufsen patří k výrobcům luxusní audiotechniky a jeho výrobky kombinují kvalitní materiály (hliník, speciální sklo, polymer a silikon), čistý design (o ten se postaral návrhář Thomas Bentzen) a dobrý zvuk. Tento dánský výrobce nedávno do své nabídky přidal nová True Wireless sluchátka Beoplay EX.

Klepněte pro větší obrázek

Novinka i svojí výbavou patří samozřejmě do prémiové třídy. Nabízí adaptivní aktivní potlačení okolního hluku a zároveň slibuje komfortní usazení v uchu pro mnohahodinový, pohodlný poslech. Přes luxusní provedení potěší vysokou odolností proti vodě i potu, má certifikaci IPX7. Jde tedy o univerzální model jak pro běžné použití, tak i pro sport.

Bang & Olufsen Beoplay EX Bang & Olufsen Beoplay EX
nabízí 15 obchodů za ceny od 9 690 Kč
Srovnat ceny na Živě

Baterie na jedno nabití vydrží 6 hodin s ANC a 8 hodin bez aktivního potlačení hluku, pouzdro pak přidává dalších 20 hodin. Nabíjení je přes USB-C a samozřejmě i bezdrátové (Qi standard).

O připojení se stará Bluetooth 5.2 sluchátka „umí“ nejen kodeky AAC a SBC, ale také aptX Adaptive s nízkou latencí, například pro hraní her. Rychlejší párování zajistí Google Fast Pair a Microsoft Swift Pair, potěší i podpora současného připojení dvou zařízení Multipoint.

Klepněte pro větší obrázek

O zvuk se starají dynamické měniče o průměru 9,2 mm, přičemž zvuk se samozřejmě dá individuálně doladit ve firemní aplikaci. Ovládání je dotykové, každé sluchátko má tři vestavěné mikrofony pro kvalitní přenos hlasu.

Sluchátka Bang & Olufsen Beoplay EX se vyrábí ve třech barevných variantách – celé černé, modročerné a béžovo zlaté. Cena v ČR je 9 990 Kč.

Zdroj: Bang & Olufsen

 
 
 

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: Sluchátka, Bezdrátová sluchátka, Novinky, Bluetooth, ANC, aptX, True Wireless, Bang & Olufsen, Sluchátka na Heureka.cz