Malé aktivní monitory Pioneer DM-50D slibují kvalitu za dostupnou cenu

7. listopadu 2021
TWEET SDÍLET

Pioneer DJ představila svoji novinku, monitory Pioneer DM-50D (aktivní repro pro blízký poslech). Bedýnky jsou určeny jak k počítači pro laiky, tak jsou definovány také jako pracovní nástroj pro profesionály. K tomu mají posloužit dva přepínatelné režimy vestavěného DSP procesoru – jeden pro produkci, druhý pro DJe. 

Bedny DM-50D jsou osazeny 5" středobasovým měničem a ¾ palcovým výškovým měničem s novým DECO difuzérem, který zajišťuje širší rozptyl vysokých frekvencí, bassreflex je pak pod basovým měničem na čelní straně. Zesilovač třídy D (s výše zmíněným DSP procesorem se vzorkováním 96kHz) zajišťuje výkon 2x 25 W. Co se připojení týče, tak zde je symetrický vstup 1/4 TRS jack, stereo RCA a 3,5 mm jack. Vepředu je pak 3,5mm jack pro připojení sluchátek. Samotné robustní MDF ozvučnice mají rozměry 175 x 262 x 257 mm, jde tedy o malé kompaktní bedny.

Klepněte pro větší obrázek

Aktivní monitory Pioneer DM-50D se vyrábějí ve černé a bílé variantě, v ČR by cena měla být zhruba 5 900 Kč, v obchodech by měly být dostupné koncem tohoto listopadu.

Zdroj: Pioneer DJ

Témata článku: Reproduktory, Pioneer, Reprosoustavy a reproduktory na Heureka.cz