Malé domácí kino Yamaha TSS-20

Další ze známých výrobců hi-hi techniky se rozhodl přijít s malým domácím kinem, kdy uživatel dostane kompletní set AV zesilovače a reproduktorů. Koncem května se Yamaha chystá uvést na trh nové kompaktní 5.1 kanálové domácí kino. Systém, jenž bude v černém provedení, tvoří pět velmi malých efektových reproduktorů, subwoofer a AV zesilovač.

Yamaha TSS-20 bude vybavena dekodéry prostorového zvuku Dolby Digital, DTS a DPL IIx. Celkový výkon systému má být 48 W, přičemž výkon satelitů má být 5× 6 W, subwoofer s basovým měničem o průměru 13 cm má mít výkon 18 W. Pokud nechcete rušit večer sousedy, Yamaha nabídne noční režim pro tichý poslech, a nemáte-li zatím kam dát zadní reproduktory, AV zesilovač nabízí i 3.1 režim provozu bez zadních reproduktorů s virtuálním prostorovým zvukem. Příjemný je nízký příkon – činí jen 40 W.

Malý systém domácího kina Yamaha TSS-20, jehož cena zatím není známa, bude pravděpodobně vhodný nejen jako základní domácí kino, ale například i jako slušné ozvučení počítače, jenž v často slouží i pro sledování filmů.

tss-20.jpg 
 

Určitě si přečtěte

Články odjinud